Pixel Kullanıcıları Yüksek Çözünürlüklerde Yedeklemeler Yapabilecek!

0
184

Google, pazardaki en hızlı ve en yüksek kaliteli kameraya sahip olan Pixel cihazının kullanıcılarına sınırsız fotoğraf ve video yedekleme hizmeti veriyor!

Bildiğiniz gibi Google zaten Fotoğraflar uygulaması ile yüklenen fotoğraflar için sınırsız ve ücretsiz bulut depolama hizmeti sunuyor. Ancak Google bu fotoğrafları sıkıştırıyor ve orijinal boyutlarında ve çözünürlüklerinde fotoğraflar ve videolar yüklemek için ücret ödemeniz gerekiyor. Ancak Pixel için bu durum farklı. Pixel kullanıcıları, orijinal boyutlarda ve çözünürlüklerde fotoğrafları ve videoları bulut depolamaya ücretsiz ve sınırsız bir şekilde yükleyebiliyorlar. Pixel’n kamerası 4K video uyumlu olduğuna göre yüksek boyutlu 4K videolarınız hiçbir şekilde sıkıştırılmadan bulut depolamada saklanabilir.

Google’ın böyle bir fırsat sunması, Google tarafından yapılan pahalı telefonları kullanıcılara satmaya çalışmasının bir parçası olduğunu ve ayrıca fotoğraf yedeklemeleri için bulut depolama seçenekleri sunan Apple’dan Nextbit’e farklı şirketlerle mücadele etmek için olduğunu söyleyebiliriz.

Peki bu hizmet hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz