Oyuncular için Kolay Tutuş: Everest SGM-X7

0
517

Mouse, bilgisayarların olmazsa olmaz donanım parçalarından biridir. Bir nevi bilgisayara uzanan uzvunuz olarak düşünebilirsiniz. Mouse olmadığı zaman bilgisayarda yapılacak şeyler oldukça kısıtlanır ve klavye bir yere kadar yardımcı olur. Özellikle oyun oynanacaksa ve o oyunun zevkine en iyi şekilde varılmak isteniyorsa Everest SGM-X7 aranılan özelliklere sahip en iyi mouselardandır. Normal kullanımlar için bile alınacak mouseların rahat kullanılabilir ve tutulabilir olması beklenirken oyuncu mouselarından daha fazlası beklenir. Oyun severler oyun deneyimini her zaman en iyi şekilde yaşamak isterler. Bu da oyun severleri rahat ettirecek donanımlarla mümkün olmaktadır. Çoğu oyunda mouse, klavyeden çok kullanılmaktadır ve kullanılan mouse ele rahat oturmalıdır ki konforlu bir kullanım sağlanabilsin. Everest SGM-X7 novabazar.com’da oyunculara aradıkları konforu uygun fiyata sunuluyor.

Oyun Severlerin Mousedan Beklentileri

Oyuncular kullandıkları mouseun ergonomik olmasını bekler. Gündelik bilgisayar kullanıcılarının kullandıkları mouseların aksine, hızlı ve ani tepkilere anında karşılık verebilen mouse tercihleri arasındadır. Alan ya da nesneyi seçme, konum hedefleme, kamera ve karakteri istenildiği şekilde yönlendirme basit komutlar gibi dursa da her mouse modelinin kolaylıkla yapabileceği komutlar değildir. Everest SGM-X7 en iyi performansı alabilmeniz için geliştirilmiş, kullanım ve tutuş rahatlığı ile hareketli durumlarda beklentileri karşılayabilen bir oyuncu mouseudur. Ayarlanabilir hassasiyet özellikleriyle oyun içerisinde ayar değiştirebilmenize olanak sağlar.

Mouse kullanırken en büyük sıkıntı el ve bilek bölgelerinde oluşacak ağrılardır. Oyun deneyimini kaliteli yaşarken bir yandan da bu ağrıların oluşmaması beklenir. Birçok markanın farklı modellerde oyuncu mouseları vardır ve her ele en uygun şekilde oturacak boyutlarda tasarlanır. Bu sayede saatler boyu ağrı olmadan keyifli vakit geçirebilir. Everest SGM-X7 standart boyutu ile çoğu ele uygun dizayn edilmiştir.

Everest SGM-X7 Özellikleri

  • Yumuşak dokunuşlu yapısı ile kolay tutuş imkânı
  • 1600 DPI Bluetrack sensör
  • DPI fonksiyon tuşu ile oyun içerisinde DPI değiştirme
  • 3 milyon tıklama
  • 3 farklı led ışık seçeneği ile görsel şölen

Everest birçok oyuncu mouse modelleri ve diğer ekipmanları ile oyun severlerini gönlünü kazanmaya devam ediyor. Novabazar.com adresinden siz de Everest mouse, klavye ve kasa gibi bilgisayar donanım parçalarını inceleyebilirsiniz. Everest SGM-X7 ve Everest SGM-X7 Pro modeli ile oyun deneyimini kesintisiz yaşayın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz