Opera Max Tabletler için geliştirildi!

0
378

Mobil internette tasarruf yapmanızı sağlayan Opera Max, tabletlerde de sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek.

Opera Max, internet kullanımını gösteren ve internet tasarrufu sağlayan mobil internette ve kablosuz ağda (WiFi) ne kadar internet kullandığımızı gösteren ve internetimizi daha  tasarruflu ve verimli kullanmamızı sağlayan bir uygulamadır. İnternetimizi gereksiz yere kullanan uygulamaları kapatarak internet tasarrufunu sağlar ve internet daha akıcı olur. Yani internet tasarufu ve verimi için yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama önceden sadece telefonlarda çalışıyordu ve şimdi ise talepler üzerine uygulamanın geliştiricileri bunu tablet platformuna da uyarladılar. Böylece Opera max’ın 1.7.5 sürümüne tablet desteği verildi ve artık daha büyük ekranlarda da kullanabileceğiz. Ayrıca yeni güncellemeyle uygulamaya birkaç dil daha eklendiğini belirtelim.

Uygulamayı tabletinize indirdiğiniz zaman, kullanmış olduğunuz cihazın arka planında kablosuz ağı boşuna kullanan ve boşuna interneti yavaşlatan uygulamaları kapatıp interneti daha hızlı hale getiriyor. Bununla beraber ne kadar internet kullandığınızı da gösteriyor.

Mobil veri tasarrufu yapmak için Android cihazınızda Opera Max uygulamasını kullanıyor musunuz? Bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz