Oğluna Kızan Baba Telefon Uygulaması Geliştirdi

0
419

İngiltere’de yaşayan Nick Herbert, 13 yaşındaki oğlunun, mesajlarına cevap vermediği için sinirlenip ReplyASAP adında bir uygulama geliştirdi.

Nick Herbert, oğlunun sürekli telefonda oyun oynadığı için kendisinin mesajlarına ve aramalarına yanıt vermediği için ReplyASAP (Hızlı Cevap Ver) isimli uygulamayı geliştirdi. Bu uygulamanın özelliği, telefona arama ya da mesaj geldiğinde telefondaki tüm uyarı tonları bir anda, yanıt veresiye kadar çalıyor.

Uygulamada tüm uyarı tonlarının çalmasının yanı sıra arama veya mesaj geldiğinde herhangi bir uygulamayı kullanmak da mümkün olmuyor. Herbert’in geliştirdiği bu uygulama şu an sadece Android cihazlar için uygun.

Herbert geliştirdiği bu uygulamayla ne yazık ki sonuç alamadı. Geliştirdiği uygulama Android işletim sistemine uyumlu olduğu için oğlunun kullandığı iOS işletim sisteminde uygulama desteklenmiyor. Herbert, oğlunun aramalara ve mesajlara sürekli oyun oynadığı gerekçesiyle cevap vermediği için çok sinirlendiğini söylüyor. ReplyASAP uygulamasını merak ederek indiren kullanıcılar ise uygulamanın sürekli donmasından şikayet ederken uygulamayı kullanan birçok kullanıcı da uygulamanın sorunsuz çalıştığını belirtiyor. ReplyASAP uygulamasına 5 üzerinden verilen puan 2,5.

ReplyASAP
ReplyASAP
Developer: Nick Herbert
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz