Nokia 8 Öyle Bir Ön Kamerayla Geliyor ki!

0
368

Nokia, ”efsane geri döndü” dedirtecek telefonu Nokia 8 ile teknoloji dünyasına hızlı bir giriş yapmayı planlıyor.

16 Ağustos’ta tanıtılması beklenen Nokia 8 hakkında daha önce telefonun fiyatı ve birkaç özelliği teknoloji dünyasına sızmıştı. Şimdi de bu amiral gemisinin ön kamera özelliği ortaya çıktı.

Ön kamerası 13 MP olacak Nokia 8, kullanıcılarına fotoğraf konusunda ”acaba” dedirtmeyecek. Zeiss markalı 13 MP’lik çift kamera ayarı ve çift sensörlü olacak ön kamera, RGB ve monokromatik özellikleri yer alacak. Ön kamera ayrıca 4K video çekebilecek. Nokia’nın telefon piyasasına çok güçlü girmesi bekleniyor. Bu özellikler de onu gösteriyor.

Nokia 8’de 13 MP ön kamera özelliği dışında, Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza yer alıyor. Android 8.0’ın Nokia 8’e geleceği de söylentiler arasında. Ayrıca Nokia 8’in Avrupa’da telefon piyasasında 520€ civarında yer alması bekleniyor.

Nokia Power User sitesinde Nokia’nın yeni cihazından bazı ekran görüntüleri paylaşıldı. Türkiye’de ki fiyatı hakkında net bir bilgi olmayan Nokia 8’in kullanıcı ara yüzü hakkında yapılan yorumlar, beklentilerin altında olduğuna işaret ediyor.

Nokia 8 hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz