Netflix Çevrimdışı Çalışabilecek!

0
389

Netflix kullanıcılarının uzun zamandır beklediği çevrimdışı izleyebilme özelliği sonunda firma tarafından duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Netflix’in ne olduğunu hatırlayacak olursak; Netflix, film, dizi ve sinema gibi içerikleri izleme platformudur. Netflix’i diğer platformlardan ayrıcalıklı kılan ise Marvel ve House of Cards dizilerinin olmasıdır.

Türkiye fiyatı kurlar nedeniyle yüksek olan Netflix’ in birhayli kullanıcısı da yüksek. Kullanıcıların canını sıktığı önemli bir durum ise çevrımdışı içerik izlenmemesi. Yani kısaca açıklayacak olursak Spotify’ de olduğu gibi içerik stoklama yapamıyorsunuz.

Netflix yetkililerinin açıklamaları ve güçlü söylentilere göre platforma çevrimdışı video izleme özelliği geliyor.

Özelliğin 2016 yıl sonuna kadar platforma tanımlanacağı bilgisini de paylaşmak isteriz.

Güncellemeden sonra herkes internet bağlantısı olduğu zaman içerikleri indirecek  ve daha sonra da internet bağlantısı olmadığı zaman indirdiği içeriği istediği zaman istediği gibi izleyebilecek. Fakat şunu da söyleyelim çevrimdışı içerikler kaydedilirken birkaç güne A.K.K’yi (Adil Kullanım Kotası) aşmak hiç de olmayacak bir durum değil. Adil Kullanım Kotası ile ilgili kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Netflix’in yeni özelliği hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Bizimle fikirlerinizi paylaşın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz