Microsoft Selfie Uygulaması Hızlı Çıktı!

0
211

Microsoft Selfie

Microsoft’un iOS kullanıcıları için sunduğu Selfie uygulaması iki haftada yarım milyon indirmeye sahip oldu!

iOS App Store’daki ilk özçekim ve fotoğraf iyileştirme aracı olan Microsoft Selfie uygulaması, fotoğraflarınızda yüzünüzün karakteristik özelliklerini yakından analiz ediyor ve otomatik gürültü azaltma ve pozlama gibi araçlarını kullanıyor. Tabi bunlar dışında çok sayıda birbirinden güzel filtreler olduğunu belirtelim.

Kullanıcı geri bildirimlerine önem veren Microsoft’un Pekin merkezli geliştirme ekibi geçtiğimiz hafta uygulamanın ilk güncellemesini yayınlamış ve bu güncellemeyle uygulama yeni bir logoya ve kolay paylaşım özellikleriyle güncellenmiş kullanıcı arayüzüne sahip olmasının yanı sıra uçak modunda uygulamanın sonlandırılma sorun giderilmişti. Güncellemenin içerdiği tüm yenilikleri görmek isterseniz bu bağlantıdan Inside Microsoft Research blog sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kullanıcıların görüşleri dikkate alınarak yapılan güncellemelerin katkısı olumlu yönde olmuştur. Bunu da iki haftada yarım milyon indirilme sayısına ulaşan Microsoft Selfie uygulamasında görebildiğimizi söyleyebiliriz.

Özçekimleriniz için bu uygulamayı kullanıyor musunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

‎Microsoft Selfie
‎Microsoft Selfie

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz