League of Legends’ta Gizemli Olaylar

0
522

gizemli olay

Karakter hikayelerinin sayfalarında gizemli görseller çıkıyor peki bunlar ne anlama geliyor?

Birkaç gündür oyuncular League of Legends’ın resmi sayfasından şampiyon sayfalarına girdiklerinde bazı ilginç görsellerle karşılaştılar. Öncelikle Zed’in şampiyon  sayfasında minik hareketli bir görsel ile sesli bir teaserın aniden karşı karşıya kaldılar. Bu tüm oyuncuları şaşırttı. Çünkü tesadüfi bir şekilde görülmüştü. Sadece belirli bir karakterde bu görsellerin ortaya çıkması kafaları karıştırdı. İlk olarak görülen Zed’in hareketli ikonu ve beliren teaserdaki görüntü ise şu şekilde:

FXsR97f J7TUHek

Peki bunlar ne anlama geliyordu? Tam da bu görüntüler üzerine konuşmalar ortaya çıkmışken birden bire Zed’in sayfasındaki bu görüntüler kayboldu fakat benzer gizemli görüntüler bu kez de Sona’nın şampiyon sayfasında görüldü.

Sona’da ortaya çıkan görseller:

qG7WvNEnoise

Zed, ardından Sona… Fakat bazı meraklı oyuncuların araştırmaları sonucunda bu görsellerin devamı olarak Garen ve Vi’da da benzer görsellerin ortaya çıkacağı öngörüldü. Bulunan görseller ise şöyle:

1KnImqPKpxJ32P

Zed’in görseli ilk yayınlandığında, Zed’in klasörünü karıştıran bazı meraklı oyuncular sayesinde Jhin veya Deadeye referansına rastlandı.

Yeni bir şampiyon mu geliyor? Yoksa yeni bir kostüm mü geliyor? Şu an için tüm durumlar gizemli. Vi ve Garen’a dair teaserler ortaya çıktığında kayıp halkalar bir araya gelebilir.

Sizler bu görseller hakkında ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz