KFC’nin Yemek Kutuları Şarj Özelliğine Sahip!

0
226

Bir türlü elimizden bırakamadığımız cihazlarınızın yemek yerken şarj olmasını ister misiniz? KFC ile bu mümkün.

Hindistan’da ünlü restoran zinciri KFC’nin pazarlama ekibi ile Hindistan Mumbai merkezli dijital ajans Blink Digital arasındaki bir ortaklık sayesinde KFC’nin yemek kutuları cihazlarımızı şarj etme özelliğine sahip oldu. Ancak bu özelliğe sahip yemek kutuları sadece Hindistan’ın Delhi ve Mumbai şehirlerinde mevcut. Bunun yanı sıra, Blink Digital Hindistan merkezli olduğundan böyle bir yemek kutusunu ülkemizde görmek pek olası değil.

Ancak raporlara göre 5-in-1 yemek kutusu ile gelen bu şarj özelliğinin yeterli olmadığı görüşü hakim ve yarım saat süren bir şarj ile cihazın şarjı yüzde 17 artabilmekte. Buna rağmen cihazın kapalı olması yerine yüzde 17 olmasını tercih etmez misiniz? Tabi neden yarım saat diye sorabilirsiniz. Yemek kutusundaki pil yarım saatte tükeniyor. Daha uzun ömürlü yapılamaz mıydı? Bu ayrı bir tartışma konusu.

Ayrıca cihazınızı USB kablosu ile kutudaki USB girişine bağlamadan önce ellerinizin yağlı olmadığından emin olun. Ne olacak ki diyebilirsiniz. Sadece telefonunuz yağlanır.

KFC Hindistan tarafından yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilir ve şarj özelliğine sahip yemek kutusu hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz