Kaliteli Videolar için Ashampoo Video Optimizer Pro!

0
306

Videolarınızın kalitesini artırmak için etkili bir çözüm arıyorsanız Ashampoo Video Optimizer Pro sizin ilacınız olacaktır.

15 Ekim 2018 tarihinde yayınlanacak olan Ashampoo Video Optimizer Pro ile video kayıtlarınız sırasında titreyen ellerinizin neden olduğu sarsılmaları yok edebilir, videonuzun kontrast ve renklerini optimize ederek keskin klipler oluşturabilirsiniz.

Ashampoo Video Optimizer Pro ürün sayfası: Ürün Sayfası
Ashampoo Video Optimizer Pro’yu %70 indirimle satın almak için: Satın Al

Videolarınızdaki gürültüleri (kumlanma) ve lamba titremelerini kolaylıkla yok edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yavaş çekimli veya zaman atlamalı videolar oluşturabilirsiniz. Videoları döndürebilir, kırpabilir ve birleştirebilmeniz de mümkün.

Cep telefonlarınızla çektiğiniz videolarınızın yanı sıra aksiyon kameraları, dronelar ve dijital kameralar ile kaydettiğiniz videolar için mükemmel bir yazılım olduğunu belirtelim.

Ashampoo Video Optimizer Pro ürün sayfası: Ürün Sayfası
Ashampoo Video Optimizer Pro’yu %70 indirimle satın almak için: Satın Al

Aksiyon kameralarıyla kaydettiğiniz videolarınızın balık gözü şeklinde olduğunu biliyorsunuzdur. Bu yazılım ile balık gözü videoları düzeltebilmeniz çok kolay. Sadece aksiyon kamerasını seçin ve gerisini yazılım halletsin.

Yazılım ile videolarınıza yazar, telif hakkı, başlık ve yorumlar gibi üst veriler (meta) ekleyebilirsiniz. Yaygın tüm kodekleri ve çözünürlükleri (HD, 2K, 2.7K, 4K dahil) destekleyen yazılım toplu işleme özelliği sayesinde zamandan tasarruf edebilir ve videolar üzerinde fazla zaman harcamazsınız.

Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemlerinde çalışan yazılımın orijinal fiyatı 469 Lira’dır. Ancak şu anda %70 indirimle 140 Lira’ya satın alabilmeniz mümkün.

Yazılımın ürün sayfası: Ürün Sayfası
Yazılımı %70 indirimle satın almak için: Satın Al

Yazılıma ait bir video:

Yazılım hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz