iPhone 7 Görselleri Sızdı!

0
487

iPhone kullanıcılarının haftalardır beklediği iPhone 7’nin görselleri internet sitelerine sızdırıldı. iPhone 7 tasarımı ve bazı detayları haberimizde.

Modellerinde tasarımsal değişiklik yaparak kullanıcılarına sunan Apple, her zamanki gibi tasarımsal hatlarında değişiklik yaparak kullanıcıların tepkilerini yokluyor. Fakat Apple her zamanki gibi Apple 7. modelinde tasarımını komple değiştirmemiş ve sadece dediğimiz gibi tasarımsal hatlarını değiştirmiş.

Tasarım açısından iPhone 6/S modellerine çok benzeyen modelin arkasını çevirdiğimizde kamera kısmında çift kamera olduğunu görüyoruz. Bu da telefonu iPhone 6/S modellerinden ayıran en büyük özelliklerden biri çift kamera sayesinde çok daha net ve kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Bu sene bizleri 4.7 inç normal model ve 5.5 inç boyutunda Pro modeli ile karşılaşacağız. Modellerin isminde değişikliğe giden Apple, iPhone 7S değil de iPhone 7 Pro kod adını kullanmayı tercih etmiş.

İPHONE 7

iPhone 7

NOT: Alınan bilgilere göre iPhone 7 tek kamera, iPhone 7Pro çift kamera olarak karşımıza gelecek.

İPHONE 7 PRO

iPhone 7

Henüz donanımsal özellikleri bilinmeyen cihazların pek de fazla değişimine gideceği düşünülmüyor. iPhone7 tahminlerimize göre iPhone 6/s modellerine kıyasla birkaç iyileştirme ile karşımıza çıkacak.

iPhone7 almayı düşünüyor musunuz? Bizimle fikirlerinizi paylaşın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz