iPad Pro Özellikleri!

1
345

İşte Apple’ın yeni duyurduğu iPad Pro özellikleri ve detayları.

ipad-pro

İpad Pro Özellikleri

12.9 inç ve 9.7 inç boyutlarına sahip olan ve 64-bit A9X işlemci ile güçlenen iPad Pro’nun yeni ekranı iPad Air 2’den %40 daha az ışık yansıtıyor. Ekranı en az yansıma yapabilen tablet diyebiliriz.

9.7 inç boyutundaki modelin gümüş, altın, uzay grisi ve roze altın renk seçenekleriyle karşımıza çıkmasına rağmen 12.9 inç modeli gümüş, altın ve uzay grisi renk seçeneklerine sahip.

Daha yüksek parlaklığa veiki farklı ışık sensörüne sahip True Tone ekran çevredeki ışığın sıcaklığını ölçüp en iyi deneyimi yaşabilmeniz için ekranı uyarlayacak.

iPad Pro’nun 9.7 inç modeli, flaşa sahip 12 MP iSight kamerayla birlikte gelecek. Canlı Fotoğraflar destekleyen bu kamerayla 63 MP’ye kadar panaromalar çekebileceksiniz. Ayrıca 4K çözünürlüğünde videolar da kaydedebileceksiniz. Ön kamera olarak 5 MP kalitesinde olan bu cihaz ile video görüşmelerinizi yüksek kalitelerde gerçekleştirebileceksiniz.

iPad Pro’nun 9.7 inç modeline nazaran 12.9 inç modeli flaşa sahip 8 MP iSight kamerayla birlikte gelecek ve bu kamerayla 43 MP’ye kadar panaromalar çekebileceksiniz. Ayrıca 1080p çözünürlüğünde videolar da kaydedebileceksiniz. Ön kamera olarak 1.2 MP kalitesinde olan bu cihaz ile 720p çözünürlüğünde videolar kaydedebileceksiniz.

32 GB ve 128 GB depolama alanlarının yanı sıra yeni iPad Pro 256 GB gibi bir depolama alanı seçeneğiyle de karşımıza çıkıyor.

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz