Instagram, yüz filtrelerini, yeni kamera özelliklerini ve hashtag çıkartmalarını tanıttı!

0
221

Instagram, yaratıcı tarafınıza hitap edecek bazı yeni özelliklere sahip oluyor.

Gönderileriniz veya Direkt Mesajlarınız için bazı yüz filtreleri uygulamak istiyorsanız, artık bunlara sahip olabilmeniz mümkün! Videoları geri sarma ve yayınladığınız Hikayeler üzerinde hashtag’ler gibi daha fazla özellik de ekleniyor. Kulağa gerçekten de güzel gelmiyor mu?

Kullanmanız için 8 farklı filtre var. Bunları kamerada yüz simgesine dokunarak bulabilir ve kaydırarak seçip yapabilirsiniz. Yüz çekimi yapan biriyseniz telefonunuzdaki hem ön hem de arka kamerada bu filtreleri bulabilirsiniz. Ayrıca, işlerin gerçekten de tuhaflaşmasını istiyorsanız Boomerang ile de birlikte çalışır.

Instagram, sadece yüz filtrelerinin yanı sıra kamera için bir geri sarma modu da sunuyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu videoları geriye doğru oynatmanıza izin verir. Instagram Hikaye’lerinize ek içerik eklemek istiyorsanız, hashtag çıkartmaları da mümkün. Ekranın sağ üst köşesindeki “Çıkartmalar” simgesine dokunup istediğiniz etiketi yazmanız yeterlidir.

Son olarak, bir fotoğraf veya video çektiğinizde, tüm öğeyi tek bir renkle doldurabilir ve daha sonra, istediğiniz parçaları yaratıcı bir şekilde ortaya çıkarmak için silgiyi kullanabilirsiniz. Bu heyecan verici özelliklerin tamamı, Android ve iOS için 10.21 sürümünde yer alıyor!

Instagram
Instagram
Developer: Instagram
Price: Free
‎Instagram
‎Instagram
Developer: Instagram, Inc.
Price: Free+

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz