Instagram Uygulaması Windows 10’da!

0
267

Popüler fotoğraf paylaşım sosyal medyası Instagram’ı artık Windows 10 bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

İlk olarak mobil sektörde kullanıcı uygulamaları yayınlayan sosyal medya platformlarının PC sürümlerine destek vermesi bir hayli zaman alabiliyor. Twitter bu konuda en hızlı girişime başlayanlardan. Onu takip eden Facebook ise geçtiğimiz Mart ayında Windows 10 için kullanıcı uygulamasını Windows mağazasında indirilmeye sunmuştu. Bu seferki sosyal medya konuğumuz pek te yabancı değil. Instagram, uzun süredir geliştirilen birçok özelliği masaüstü kullanıcılarının da hizmetine sunmak amacıyla bugünden itibaren Windows Store’da yer alıyor.

1476411352_2016-10-14_5_story

Instagram, her ne kadar mobil cihazlarda yeterli derecede kullanıcı sayısına sahip olsa da PC kullanıcıları bu servisin üzün süredir masaüstüne de destek vermesini bekliyordu. Artık bu uygulamayı kullanarak bilgisayarınızda yer alan fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra uygulama direkt olarak kameranızdan fotoğraf çekip paylaşmanıza da olanak sağlıyor.

1476413045_2016-10-14_6

Intagram’ın Windows uygulamasının mobil sürümlerden pek bir farkı olmadığını söyleyebiliriz. Uygulamada Instagram’a yeni eklenen hikayelerin yanı sıra bildirim, direkt mesajlaşma ve fotoğraflara yorum yapabilme desteği de bulunuyor.

Instagram’ın Windows 10 uygulamasını aşağıaki bağlantıya tıklayarak Windows Mağazasından indirebilirsiniz.

Instagram
Instagram
Developer: ‪Instagram‬
Price: Ücretsiz

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz