Instagram Hikayelerine Beklenen Özellik

0
318

Hikayeler özelliği ile kullanıcılarının beğenisini kazanan ve her yeni güncellemesinde kullanıcıları için kendisine yeni özellikler getiren Instagram, yine bir güncellemesinde hikayeler özelliğine yer verecek.

Instagram, Snapchat’ten esinlenerek getirdiği hikaye özelliğine neredeyse her güncellemesinde yer veriyor. Instagram’ın filtreler, konum etiketleri ve yüz efektleri gibi birçok yenilikle kullanıcılarına sunduğu Instagram Hikayeler özelliği yeni bir güncellemeyle daha kullanıcılarına sunulacak.

Sadece anlık fotoğraf paylaşma özelliğine sahip olmayan Instagram’a 24 saat önce film rulosuna eklenmiş olan fotoğraflar da hikaye olarak atılabiliyor. Instagram’ın güncellemesi de 24 saattir film rulosunda bulunan ve hikaye olarak atılabilen fotoğraflara yönelik.

Instagram hikayelere getireceği özellikle bu fotoğraflar için 24 saatlik engelini kaldıracak. Yani film rulonuzda bulunan bütün fotoğrafları Instagram’a hikaye olarak atabileceksiniz. Instagram’ın bu özelliğini yakın zamanda getirmesi bekleniyor.

Instagram, Instagram Hikayeler özelliğinde paylaşılan hikayeleri eş zamanlı olarak Facebook’ta da paylaşılabileceği bir özellikle daha geliyor. Bu iki yeni özelliğin aynı güncellemeyle geleceği tahmin ediliyor.

Instagram Hikayeler özelliğinde paylaşılan hikayelerin eş zamanlı olarak Facebook’ta da paylaşılabileceği haberini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz