Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanın!

0
523

Google’ın uygulaması olan Google Ödüllü Anketler’in seçmiş olduğu anketleri doldurarak para kazanacağınızı daha önce düşünmüş müydünüz?

Kısa süre önce ABD’de uygulanmaya başlayan Google Ödüllü Anketler milyonlarca kullanıcı tarafından beğenilmiş ve kullanılmaya başlanmıştı. Şimdi ise Türkiye, Hindistan ve Singapur gibi ülkelerde kullanılmaya başlanacak.

İnternetten para kazanmanın yolları gün geçtikçe artıyor ve bu genellikle Google tarafından sunulan hizmetler sayesinde oluyor. YouTube, Blogger vb. uygulamalardan sonra şimdi de Google Ödüllü Anke ile para kazanmaya başlayacak olan bir çok insan olabilir.

Peki nasıl olacak?

Öncelikle cihazımıza Google Ödüllü Anketler uygulamasını indireceğiz, ardından kayıt olarak uygulamaya girişimizi yapmış olacağız. Ancak unutmadan hatırlatalım kayıt olduğunuz gibi anketler gelmeyecek. Önce seçtiğiniz dile göre bilgileriniz alınacak, adınız soyadınız gibi. Daha sonra küçük bir anket dolduruyorsunuz. Bu ankette kendiniz ile ilgili temel sorular soruluyor. Daha sonra sonucu beklemeye başlıyorsunuz ve sonuca göre sizin programa katılıp katılmayacağınız belirleniyor. Bu bekleme işlemi biraz uzun sürebileceğini belirtelim.

Eğer onay alırsanız her hafta en az 1 tane olmak üzere anket cihazınıza geliyor. Bu anketlerden 1179 Lira’ya kadar Google Play kredisi kazanabilirsiniz.

Uygulamayı Android 4.1 ve üzeri Android sürümlerinde kullanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler
Google Ödüllü Anketler
Developer: Google LLC
Price: Free

Siz de bu uygulamayı kullanarak para kazanmayı düşünüyor musunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz