General Mobile 4G İçin Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yayınlandı!

1
1727

General Mobile 4G için Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı! Detaylar haberimizde.

İlk olarak Nexus cihazlar için yayınlanan Android 7.0 Nougat güncellemesi ülkemizde ilk olarak Android One projesindeki General Mobile 4G için dağıtıma sunuldu.

General Mobile, 1 Eylül 2016 tarihine kadar General Mobile 4G için güncellemeyi dağıtacağını belirtti. Android One projesindeki diğer General Mobile 5 Plus modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesinin kısa bir süre içinde başlayacağını söyleyebiliriz.

OTA üzerinden yayınlanan güncellemeyi cihazınızın Ayarlar >Telefon hakkında yolunu takip ederek Android 7.0 Nougat güncellemesinin size gelip gelmediğini takip edebilirsiniz. Güncelleme yukarıda belirttiğimiz gibi 1 Eylül 2016 tarihine kadar tüm General Mobile 4G modellerine dağıtılmış olacak.

Nexus cihazlar hariç diğer üst düzey akıllı telefonlardan önce Android One projesindeki General Mobile 4G için Android 7.0 Nougat güncellemesi neler sunuyor?

  • Çoklu Pencere: Android 7.0 Nougat güncellemesi ile artık aynı ekranda çift uygulama kullanabileceksiniz.
  • Hızlı Cevap: Android 7.0 Nougat ile artık mesajlaşma uygulamalarında uygulamaya girmeden bildirimler ekranından cevap verebileceksiniz.
  • Yeni Ayarlar: Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ayarlarda iken ekranı sağdan sola kaydırarak başka ayarlar kategorisine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.
  • Gelișmiș Bildirimler: Bir uygulamadan gelen tüm bildirimleri toplu bir şekilde uygulamaya girmeden detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca bildirim panelinde bildirimlerin görünüp görünmeyeceğini ayarlayabilirsiniz.

Android 7.0 Nougat güncellemesi bunların dışında performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerinin yanı sıra vulkan desteği gibi özelliklerle geliyor.

General Mobile 4G cihazınıza Android 7.0 Nougat güncellemesi geldi mi?

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz