Galaxy S8 Piyasaya Sürülmeden Sahtesi Üretildi!

0
588

Samsung Galaxy S8 daha piyasaya çıkmadan sahtesini yaptılar. Sahte Galaxy S8 tasarımıyla dikkat çekiyor.

Pek yaygın olmasa da sahte telefonlar uzun yıllardır yapılan bir uygulama. Yeni üretilen üst seviye akıllı telefonlar özellikleriyle göz doldursa da fiyat bakımından her kullanıcının satın alabileceği bir değerde olmuyorlar. Bu nedenle de bu tür cihazların sahte üretimleri de bir şekilde piyasaya sürülüp satılabiliyor. Hatta bazı sahte telefon üreticileri daha piyasaya sürülmeyen amiral gemisi akıllı telefonları da klonlayabiliyor. Bunun son örneklerinden birisi de önümüzdeki günlerde tanıtılması planlanan Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 oldu. Üretilen cihazın paylaşılan görsellerine bakıldığında birkaç ufak ayrıntı dışında neredeyse tamamen aynı tasarıma sahip olması şaşkınlık yaratıyor.
Söz konusu cihaza baktığımızda ön sensörler ile selfie kamerası simetrik hizalanmış ve ana kamera modülü komik derecede büyük duruyor. Bu da orijinal üretici için yabancı bir konsept gibi görünüyor.
Cihazın ön cam panelinin altında görülen gölgeler, oldukça kalın bir tasarıma sahip olduğunu gösteriyor. Bunun hala Galaxy S8 olduğunu düşünüyorsanız, yeni gelen bilgilere göre Galalaxy S8’in sol tarafında bir düğmesi eksik (muhtemelen Bixby düğmesi) ve parmak izi tarayıcısının kameranın karşı tarafında olduğunu fark edeceksiniz.

Sahte Galaxy S8 hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz