Galaxy S8 Çalışır Halde Görüntülendi!

0
665

Galaxy S8 ile ilgili yeni görseller sızdırıldı. Paylaşılan görsellerde Samsung’un yeni amiral gemisi çalışır halde görüntülendi.

Neredeyse tüm özellikleri sızdırılan Samsung’un yeni amiral gemisi modeli teknik bakımdan oldukça iddialı olarak karşımıza çıkacak.

Önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılması planlanan Galaxy S8 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önceden tasarım ve arayüz detaylarınının da paylaşıldığı cihaz bu kez en net ve çalışır halde görüntülendi.

Samsung’un yeni amiral gemisi 5.8 inçlik Galaxy S8 ve 6.2 inçlik Galaxy S8 Plus olmak üzere iki faklı modelle piyasaya sürülecek. Apple’ın akıllı asistanı Siri’ye rakip olarak geliştirilen Bixby isimli servisi barındıracak olan Galaxy S8 bu sayede kullanıcı deneyimini de en üst seviyeye çıkarmayı planlıyor. Ek olarak yeni bir işlemci modeline sahip olan Galaxy S8 Qualcomm Snapdragon 835’den güç alacak. 29 Mart’ta tanıtılacak olan cihazın çalışır halde görüntülendiği fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görsellerin yanı sıra Galaxy S8 ile ilgili paylaşılan diğer bir sızıntı ise cihazın dokunmatik hassasiyetinin test edildiği bir video oldu. Paylaşılan videoda klavyeden rastgele hafler giren kullanıcı oldukça hızlı yanıt alıyor.

Sizce Samsumgun yeni amiral gemisi Galaxy S8 tüm beklentileri karşılayabilecek özellikler sunabilecek mi?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz