Facebook Profil Fotoğrafınıza Işın Kılıcı Ekleyin!

0
400

Star Wars

Facebook profil fotoğrafınıza Yıldız Savaşları film serisindeki ışın kılıcı silahını (lightsaber) eklemek ister misiniz?

Bir Yıldız Savaşları filminin taraftarıysanız hep bir ışın kılıcınızın olmasını istemişsinizdir değil mi? Peki Facebook profil fotoğrafınıza neden eklemiyorsunuz?

Bildiğiniz gibi serinin yedinci filmi Güç Uyanıyor geçtiğimiz günlerde vizyona girdi ve Facebook’ta bir akım başladı. Facebook’un buna benzer bir uygulaması da Google tarafından gerçekleştirilmiş ve tarafınızı seçerek Yıldız Savaşları temalı Google uygulamalarını kullanabiliyordunuz. Google ve Yıldız Savaşları ile ilgili yazımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Neyse biz konumuza dönelim. Facebook profil fotoğrafınıza ışın kılıcı eklemek istiyorsanız Star Wars Movies resmi Facebook sayfasına bu bağlantıyı kullanarak gitmeniz gerekmektedir. Karşınızdaki fotoğrafın sağ alt köşesinde yer alan “Şimdi dene” butonuna tıklayın.

Işın Kılıcı Facebook

Açılan pencereden kırmızı veya mavi ışın kılıcını seçebilir, profil fotoğrafınızı yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilir, profil fotoğrafınızı yeniden konumlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra eski profil fotoğrafınıza ne kadar bir süre sonra dönüleceğini dahi ayarlayabilir ve eski profil fotoğrafınıza otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz. Ayarlar arasında 1 Saat, 1 Gün, 1 Hafta ve Asla gibi seçeneklerin mevcut olduğunu belirtelim.Işın Kılıcı Benim Facebook

Bunun yanı sıra yukarıdaki görselde “Star Wars” açılır menüsüne tıkladığınızda küçük sürprizlerle de karşılaşacağınızı belirtelim. Mesela futbolu çok seviyorsanız “Süper Lig” seçeneğine tıklayın ve takımınızı seçin.

Profil fotoğrafınızı değiştirdiniz mi? Ayrıca son Yıldız Savaşları filmini izlediniz mi? Film hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Güç senine olsun!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz