Facebook Messenger’a “beğenmeme” Butonu Ekleniyor!

1
168

Facebook Messenger’a konuşmaları değerlendirebileceğiniz tepki butonları geliyor.

Facebook’ta kullanılan gönderileri değerlendirmeyi sağlayan tepki butonları yakın bir zamanda Facebook Messenger’a eklenecek. Beraberinde “beğenme” ve “beğenmeme” botunlarının da yer alacağı tepki butonları özelliği, Facebook Messenger’daki mesajları değerlendirme olanağı sunacak. Şimdilik belirli kullanıcıların hizmetinde ve test aşamasında olan tepki butonları, yakın bir zamanda tüm kullanıcılar için sunulacak.

Bu butonlar sayesinde konuştuğunuz kişinin gönderdiği mesajları komik buluyorsanız gülen yüz ile, mesajı beğenmediyseniz beğenmeme butonu ile ifade bırakabileceksiniz. Butonları kullanabilmek için gelen bir mesajın yanında yer alan emoji ifadesine dokunmanız yeterli olacak.

Messenger’a eklenen butonların Facebook’taki butonlardan farkı beraberinde “beğenmeme” ifadesinin de yer alması. Geçtiğimiz yıldan beri kullanımda olan tepki butonları, Facebook’a eklendiği günden beri büyük bir ilgi görmüş ve hatta bir çok kullanıcı tarafından beğenmedim ifadesinin de eklenmesi gerektiği belirtilmişti. Messenger’a gelen beğenme ve beğenmeme ifadelerinin yakın bir zamanda Facebook’ta paylaşılan durumlara da gelme ihtimali bulunuyor. Peki sizce beğenmeme ifadesi Facebook’ta kullanıma sunulmalı mı?

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz