En İyi Oyuncu Faresi Satışa Sunuldu!

0
285

Bildiğiniz tüm fareleri bir kenara bırakın bu sefer ki çok farklı bir fare.

Teknoloji bu kadar ilerlerken aslında farkında olmadan hep belirli markalara tutsak kalıyoruz. Bir çoğumuz YouTube’dan veya Twitch TV’den birçok yayın takip ediyor olabiliriz. Orada oynayan oyunculara da dikkat edecek olursanız hep belirli markaların belirli ekipmanlarını kullanırlar.

Bir çoğunuz bu yazıya girerken belki de bu farenin hangi marka olabileceğini bile tahmin etmeye çalıştınız. Ancak şimdiden söyleyelim bu fare Logitech veya Razer değil.

Bana göre bu zamana kadar ki en iyi fare Razer Mambai 2 idi. Ancak şimdi kafam biraz karışmış durumda. Gelin fareyi inceleyelim.

Aslında bakacak olursanız fare RPG ve MOBA türündeki oyunlar için daha iyi gibi duruyor. İsmi The Z Kickstarter olan bu farenin üzerinde tam 50 tane kısayol bulunmakta ve jiroskop sensörü ile OLED ekrana sahip. Ancak bence bu kadar çok kısayolun oluşu oyun esnasında oyuncuların kafasını bile karıştırabilir.

Bağımsız proje üretmek isteyenlerin bulunduğu Kickstarter’da geliştirildi bu fare. Ürün 139 dolar gibi bir fiyata sahip ama bu fiyat artabilir de.

Siz bu fare hakkında ne düşünüyorsunuz ?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz