Dünya Kupası’na Özel İndirim!

0
168

Alman yazılım geliştirici Ashampoo, Dünya Kupası’na özel indirimlerle hem bilgisayar hem futbol severlerin dikkatini çekmek istiyor!

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip Ashampoo, kendisine ve ortaklarına ait yazılımları Dünya Kupası’na özel %91’e varan indirimlerle sunuyor. 28 Haziran 2018 tarihine kadar sürecek indirimlere ulaşmak için buraya tıklayın.

Ashampoo ve ortaklarına ait ürünlere bir göz atalım.

Sistem bakımı, temizliği ve optimizasyonu dendiğinde Ashampoo WinOptimizer dışında hiçbir şey akla gelmiyor. Sisteminizdeki gereksiz verileri temizlemek, performans kaybı olmadan pil tasarrufu yapmak, sürücülerinizin sağlığını kontrol etmek, bilgisayarınızı oyun moduna geçirmek ve daha birçok ayarı yapabilmek için sizin bilgisayarınızdaki İsviçre Çakınız.

100 Lira satış fiyatıyla yeni sürümü piyasaya süren Ashampoo, bu yazılımı Dünya Kupası’na özel 50 Lira’ya sunmaktadır.

Fotoğraflarınızı tek tıklamayla mükemmel hale getirmek ister miydiniz? Cevabınız evet ise Photo Optimizer tam size göre. Yeni sürümüyle şimdi çok daha güçlü!

Normalde 100 Lira satış fiyatına sahip olan yazılımı Dünya Kupası’na özel 50 Lira’ya satın alabilirsiniz.

Dünyanın en iyi disk yazdırma uygulamalarından biri olan Ashampoo Burning Studio 19 ile diskler yazdırabilir, diskleri ve USB bellekleri yedekleyebilir, disk imajları oluşturabilir, otomobilinize uygun müzik diskleri yazdırabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, çizilmeye karşı korumalı disk özelliği sayesinde disk yüzeyi hasar gördüğünde bile verilerinize ulaşarak herhangi bir kayıp yaşamazsınız. Bu özelliklerin yanı sıra daha birçok özellik size bekliyor. Orijinal fiyatı 130 Lira olan yazılımı Tasarruf Haftası’nda 39 Lira’ya satın alabilirsiniz.

150.000’den fazla cihaz ve 400.000’den fazla sürücü desteğine sahip Ashampoo Driver Updater ile sisteminizin en güncel sürücülerine sahip olmasığını sağlayabilirsiniz.

Ashampoo Driver Updater

Yazılımı zamanlayarak otomatik tarama yapmasını da sağlayabilir ve böylece her zaman güncel sürücülere sahip olursunuz. Bunun yanı sıra sürücü güncellemesinden önce yedekleme yaparak herhangi bir sorunda önceki sürüme geri dönebilirsiniz. Orijinal fiyatı 80 Lira olan yazılımı şu anda 40 Lira’ya satın alabilirsiniz. Tek bir lisansı en fazla üç bilgisayarda kullanabileceğinizi belirtelim.

İnternetten film, dizi, müzik veya sesli kitap kaydetme söz konusu olduğunda Audials One 2018 tam size göre. Audials One 2018 ile Amazon Prime, Netflix, Deezer, Spotify, Napster ve Tidal üzerindeki filmleri, dizileri ve müzikleri ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bunların yanı sıra yazılım çok sayıda güzel özelliğe sahip olduğunu belirtelim.

120 Lira’ya satışa sunulan Ashampoo ortağına ait yazılımı 100 Lira’ya satın alabilirsiniz.

Parola yöneticisi uygulaması olan Sticky Password‘ü Windows, MacOS, iOS ve Android işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Parmak izi desteği, otomatik form doldurma, 2 faktörlü doğrulama, bulut ortamına yedekleme, yerel kablosuz ağ üzerinden cihazlarınızda yedekleme ve birçok özelliğe sahip yazılım ile parolalarınıza sizden başkası kimse ulaşamayacak.

Kendi sitesinde 150 $, Ashampoo’nun sitesinde 260 Lira’ya satılan Premium hesabını şu anda 52 Lira’ya satın alabilirsiniz. Bu satın alacağınız hesabın ömür boyu lisansa sahip olacağını belirtelim.

Microsoft Office’e alternatif arıyorsanız Ashampoo Office 2018 tam size göre. Microsoft Office ile tam uyumlu olan yazılımda birbirinden güzel ve kullanışlı özellikler size bekliyor.

Normalde 300 Lira’ya satılan yazılımı şu anda 86 Lira’ya satın alabilirsiniz.

Daha fazla yazılım ve indirimleri için Ashampoo Dünya Kupası indirim sayfasına göz atmanızda fayda var. İşinize yarayacak yazılımlar olduğunu düşünüyoruz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz