Droid Optimizer Yükselişini Sürdürüyor!

0
357

Android cihazlar için geliştirilen Ashampoo Droid Optimizer, dünya genelinde 1.000.000’dan fazla kullanıcıya ulaştı!

Android telefon ve tabletlerinizin optimizasyonu için geliştirilen Droid Optimizer’ı burada size tanıtmıştık. Kısaca uygulamadan bahsedecek olursak cihazınızda kurulu uygulamaları ve izinlerini görebilir, cihazınızı otomatikleştirebilir, tek bir dokunuşla cihazı temizleyebilir, hızlandırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Droid Optimizer’ın 1.000.000’dan fazla kullanıcıya ulaşmasını Ashampoo CEO’su Sebastian Schwarz “Uygulamamızın 1 milyondan fazla kez indirilmesinden son derece memnunuz. Bizim orijinal yaklaşımımız, kullanıcılara Android cihazlarında kontrolü sağlayan merkezi bir uygulama ortaya çıkarmak olmuştur. Hem indirme oranları hem de aldığımız geri bildirimler buna ulaştığımızı gösteriyor.” diyerek yorumlamıştır.

Bildiğiniz gibi ücretsiz uygulamaların çoğunda Android kullanıcıları reklamlarla boğuşuyor. Varsa uygulamanın ücretli sürümü reklam içermeyebiliyor. Ancak bütün kullanıcılar uygulamaların ücretli sürümlerini satın almak istemeyebiliyorlar. İşte Droid Optimizer gibi bir uygulamanın Android kullanıcılarına ücretsiz sunulması ve reklam içermemesi de popülerliğini olumlu yönde etkilediğini söyleyebiliriz. Tabi bunun yanı sıra uygulamada, kullanıcıların ihtiyaçları olmayacak yani gereksiz özelliklerin olmadığını da belirtelim.

Bu boyutu küçük uygulamayı cihazınızda kullanıyor musunuz? Hangi özelliklerin olmasını isterdiniz?

Droid Optimizer
Droid Optimizer
Developer: Ashampoo®
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz