Dört Farklı Platformda Güvenli, Gizli ve Reklamsız İnternetin Keyfini Çıkarın!

0
322

Alman yazılım sağlayıcısı Steganos (steganos.com), size internette güvenli hale getiren tamamen çapraz platformlu bir VPN çözümü olan mySteganos Online Shield VPN yazılımını MacOS cihazları için de yayınladı. Böylelikle kullanıcıların hangi cihazı kullandıklarına bakılmaksızın dört farklı işletim sisteminde anonim olarak sorunsuz bir şekilde korunmasını ve internette gezinmesini sağlanmaktadır.

Evinizde veya ofisinizde parolalar, e-postalar, fotoğraflar ve sohbetler artık sadece Windows PC’lerde değil, Mac bilgisayarlarda da korunmaktadır. Aynı zamanda, mobil işletim sistemlerinden Android ve iOS için yeniden yapılandırılan mySteganos Online Shield uygulaması, kullanıcıların halka açık kablosuz ağ noktalarında gözlenmeden akıllı telefon ve tablet cihazlarında güvenli bir şekilde gezinmelerini sağlıyor. Seyahat ederken, bir kafede veya sahildeyken, özel verilierinizin başkaları tarafından izlenmesi konusunda endişelenmenizden daha kötü bir durum yok. mySteganos Online Shield sayesinde veri hırsızlarının ve bilgisayar korsanlarının hiç şansı yok. Özel olanlar özel, işinize ait veriler gizli kalır.

mySteganos Online Shield VPN’e kısaca baktığımızda:

  • Çoklu platform desteği – MacOS için ilk kez yayınlandı
  • iOS ve Android için yeniden yapılandırılan uygulamalar
  • Takibi imkansız korumalı VPN bağlantısı
  • Ülkelerin engellemelerinden bağımsız
  • Modern VPN protokolü (IKEv2 veya OpenVPN)
  • Herhangi bir platformda en fazla 5 cihaz yönetimi sağlayan yeni hesap sistemi
  • 7 gün boyunca ücretsiz deneme imkanı
  • Windows işletim sisteminde reklamları ve açılır pencereleri engelleme özelliği

mySteganos Online Shield VPN – Yeni Nesil VPN

mySteganos Online Shield VPN, Almanya’da geliştirilen tamamen yeni nesil bir VPN çözümü sunuyor. Her an, her yerde ve herhangi bir işletim sisteminde (Windows, macOS, Android ve iOS) 256 bit AES ile şifrelenmiş, kendinize özel, ananoim bir internet bağlantısına sahipsiniz.

Yeni entegre edilen teknolojiler, dünya geneline dağıtılan yüksek performanslı sunucular ve modern VPN protokolleri (OpenVPN ve IKEv2), herhangi bir kablosuz ve kablolu ağda yüksek hızda tam güvenlik sağlıyor. Sanal IP konumları, şimdi daha büyük bir Steganos havuzundan, ülke engellemelerini geçmek ve gizliliği sağlamlaştırmak için seçilebilir.

Tek bir lisansı yeni entegre hesap sistemi sayesinde beş cihaza kadar kullanabilir ve cihazlarınızı yönetebilirsiniz. Şimdi mySteganos Online Shield VPN uygulamasını 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir, aylık, 6 aylık veya yıllık abonelik seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Uygulamanın ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz