Bixby Kullanıcılarına İş Bulmada Yardım Edecek

0
141

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+ modelleriyle teknoloji dünyasına giren sesli kişisel asistan Bixby yeni özelliğiyle kullanıcılarına iş bulmada yardımcı olacak.

Samsung kullanıcılarına cihazı kullanım kolaylığı sağlayan Bixby şimdi de yeni özelliği ile iş dünyasındaki kişilerle iletişim kurmayı ve ihtiyaç duyulan sektörde çalışan bulmayı sağlayan sosyal paylaşım platformu LinkedIn ile kullanıcılarına iş bulma imkanı sağlayacak.

LinkedIn kullanımını kolaylaştıracak olan kişisel asistan ile Samsung kullanıcılarının LinkedIn aracılığı ile kendini bu sosyal platforma atıp daha kolay iş edinmesini sağlaması Samsung’un kişisel asistanına gelecek olan özelliğin temel hedefleri arasında yer alıyor.

Konum özelliğinin açık olması dahilinde Samsung’un kişisel asistanının ana ekranında LinkedIn’de yaklaşan etkinliklerin takvimi ve LinkedIn gündemi takip edilebilecek. Bixby kullanarak kullanıcılar LinkedIn üzerinden diğer kullanıcılarla mesajlaşabilecek, diğer kullanıcıların profillerine de göz atılabilecek.

Bixby’nin bu özelliğinin kullanılması için Samsung hesabı aktif olmalı ve konum özelliği açık olmalı. LinkedIn’e destek veren tek sesli asistan olan Bixby bu özelliği ile kullanıcılarına fayda sağlama yolunda önemli bir atmış gözüküyor.

Peki siz Samsung’un kişisel asistanı hakkında ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz