Başkan Obama Note 7 İle Dalga Geçti!

0
380

Amerika başkanı Barack Obama kısa süre önce yaptığı bir konuşmada Amerika Birleşik Devletleri’ni Note 7 ile kinayeli bir şekilde kıyasladı.

Obama, geçtiğimiz günlerde Florida eyaletindeki Miami-Dade Üniversitesi’nde bir konuşma yaptı. Kendi sağlık politikaları ile yeni akıllı telefonlar arasında benzerlik kuran Obama, konuşmasında Samsung’un Galaxy Note 7 patlama olayına örnek vererek açıklamalarda bulundu.

Bize sorarsanız reklamın iyisi kötüsü olmaz. Zaten popüler olan Samsung yine de neredeyse hiçbir cihazıyla getiremediği sesi Note 7 yanmaya başladıktan sonra getirmeye başladı. Şu an her yerde yanan patlayan Note 7’ler karşımıza çıkıyor. Gta V’e bomba şeklinde ekleyenler hatta cadılar bayramı kostümü yapanlar bile var.

baskan-obama-dan-galaxy-note-7-aciklamasi-haber-tekno-1

Herkesin dilinden düşmeyen Note 7 hakkında bu kez özel biri konuştu. Samsung Note 7 hakkındaki her şeyi internetten kaldırmaya çalışıyor ne yazık ki bu sefer dünyanın en güçlü adamıyla karşı karşıya. İşte Samsung’un kaldıramadığı o konuşma..

Obama Note 7 Hakkında Konuştu!

“Bu mobil telefon şirketleri bir piyasaya yeni cihaz çıkardıklarında ve telefonda bikaç tane hata olduğunda ne yapıyorlar? Düzeltiyorlar, versiyonu yükseltiyorlar. Tabii ki de alev aldığında cihazları pazardan çekiyorlar! Fakat eski telefonunuzu kullanmaya devam etmezsiniz değil mi, hani şu akıllı olmayanları. Bundan sonra piyasada akıllı telefon olmayacak demezsiniz”

Amerika’nın gidişatı ile Galaxy Note 7 patlama sorunu ve sonrasında kullanıcıların Galaxy Note 7 kullanımını benzeterek bir açıklama yapan Başkan Obama, en sonunda Galaxy Note 7 tartışmalarında, farklı bir açıdan da olsa yerini almış oldu.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz