Avengers 4 Çekimleri Başladı!

0
188

Avengers 4’ün yönetmenlerinden sevindirici haber geldi!

Yönetmen kardeşler Joe ve Anthony Russo önceki gece Facebook’ta gizemli bir görsel paylaştı. Fotoğrafta filmin karakterlerinden herhangi birinin eline benzemeyen ve 4 parmağı görünen mor bir eldiven görünüyor. Filmin bazı hayranları, dört parmağın dördüncü Avengers filminin çekimine başlandığının bir göstergesi olduğunu düşünüyorlar. Diğerleri ise Russo’un başlığı hakkında endişe duyuyor: “Sonun Başlangıcı“. Yeni film, sevilen bir karakterin sonu anlamına gelebilir mi?

Marvel sinematik evreninin şimdiye kadarki en büyük bütçe ve kadroya sahip süper kahraman film serisi Avanger’sın devam filmleri önümüzdeki yılllarda gösterime girecek. İlk olarak Infinity War – Part 1 ve Infinity War – Part 2 olarak duyurulan ve çekimlerinin tek seferde yapılacağı belirtilen bu filmler kısa bir süre aralıkla vizyona girecekti. Sonra ne olduysa yönetmen kardeşlerin planları değişti ve ikinci filmin çekimleri daha sonraya bırakıldı. Kaptan Amerika:Kahramanların Savaşı ve Avengers: Infinity War filmlerinin yönetmenleri Russo kardeşler 2019 yılında vizyona girecek olan serinin döndüncü filmini çekmeye başladıklarını Facebook’ta bu paylaşımı yaparak el altından sızırmış oldu.

Avengers ve Guardians of the Galaxy ekiplerinin Thanos’a karşı bir arada savaşacağı filmlerden Avengers 4, 3 Mayıs 2019’da gösterime girecek.  Avengers: Infinity War ise 4 Mayıs 2018’de vizyonda olacak.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz