Audials One 2019 ile internet medyasını bulun, indirin ve dönüştürün!

0
380

Müzikler, sesli kitaplar, filmler, TV dizileri ve radyo yayınlarını bulup kaydetmenizi ve bunları tüm cihazlarınıza dönüştürmenizi sağlayan Audials One yeni sürümüyle karşınızda!

2018 yılında 20. yaşını kutlayan Audials AG, Audiols One 2019 sürümüne eklediği Spotify desteği sayesinde Spotify üzerindeki müzikleri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Spotify müzik servisinin yanı sıra YouTube, Amazon Music, Deezer, Soundcloud, Tidal, Apple Music ve diğer yasal müzik servislerinden müzikleri kaydedebilmeniz mümkün.

Ana Sayfa: https://audials.com
Yeni Özellikler: https://audials.com/en/one/what_is_new_2019.html

Herhangi bir parçayı en yüksek kalitede, MP3, AAC veya WMA olarak 320 kBit/s’ye kadar kaydedebilirsiniz. Ayrıca şarkı sözleri ve etiketler otomatik olarak kullanılabilir hale getirilmiştir.

On yılı aşkın bir süredir, dünyanın dört bir yanından 11 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Audials yazılımının geliştirilmesi için bir istek listesi işlevinden yararlanıldı. 120 müzik türünden 12.000.000 parçayı seçebilen yazılım sayesinde kullanıcılar istedikleri şarkıyı girdiklerinde Audials ilgili şarkıyı kaydetmek için bir radyo istasyonu bulacaktır. 100.000 internet radyo istasyonunun yaklaşık yarısını takip eden Audials, kullanıcının istediği müziği otomatik olarak kaydetmek için doğru istasyonu sorunsuz bir şekilde bulur. Ayrıca Audials 2008’den beri, Müzik Arama özelliği ile müzik videolarından mümkün olan en iyi kalitede müzik kaydetmektedir. Bugüne kadar, dünyada bu iki yasal seçenekle kullanıcılarına müziklerinin özel kopyalarını hızlı bir şekilde sunan başka bir Windows yazılımı bulunmamaktadır.

Audials One yazılımının yayın akışı kaydetme özelliği filmleri kaydetmenize de yardımcı oluyor. Amazon, Netflix ve diğer bilinen hizmetlerden filmleri ve tv dizilerinin tüm sezonlarını kaydedebililirsiniz. Ayrıca YouTube ve Dailymotion servislerinden videoları kaydedebilmeniz mümkün.

150’den fazla TV kanalı sayesinde İngilizce dilinde ve diğer uluslararası yayın yapan televizyon yayınlarını her zaman izleyebilecek ve kaydedebileceksiniz.

Audials yazılımının Windows’un yanı sıra Android ve iOS platformlarında da uygulaması mevcut olduğunu belirtelim.

Ana Sayfa: https://audials.com
Yeni Özellikler: https://audials.com/en/one/what_is_new_2019.html

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz