Ashampoo Tasarruf Haftası’nda Müthiş İndirimler Sizi Bekliyor!

0
247

Alman yazılım geliştiricisi Ashampoo ürünlerini Tasarruf Haftası’nda %91’e varan indirimlerle satın alın.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip Ashampoo, kendisine ve ortaklarına ait yazılımları Tasarruf Haftası’nda %91’e varan indirimlerle sunuyor. 26 Nisan 2018 tarihine kadar sürecek indirimlere ulaşmak için buraya tıklayın.

View this post on Instagram

Giveaway Open Worldwide ? To celebrate almost 800 followers and to thank you all for your love and support in this adventure we are giving away three Ashampoo software packs. Pack: Ashampoo Burning Studio 20, Ashampoo Photo Commander 16, Ashampoo WinOptimizer 16, Ashampoo UnInstaller 8, Ashampoo Photo Optimizer 7, Ashampoo Music Studio 7 For a chance to win follow the steps below: 1. be sure you´re following @ashampoo 2. like this post 3. comment below and tag a friend ( to increase the chance of winning you can comment as many time as you wish by tagging all your friends ). Giveaway closes Monday 4th March 23:59pm CET. We´ll announce the winners on Tuesday 5th March on this post here on IG. The randomly picked winners have to get in touch via email within 2 days otherwise we´ll randomly pick other winners. Good luck, have fun. #giveaway #socialmedia #software #ashampoo #tech #friday

A post shared by Ashampoo (@ashampoo) on

Ashampoo ve ortaklarına ait ürünlere bir göz atalım.

Dünyanın en iyi disk yazdırma uygulamalarından biri olan Ashampoo Burning Studio 19 ile diskler yazdırabilir, diskleri ve USB bellekleri yedekleyebilir, disk imajları oluşturabilir, otomobilinize uygun müzik diskleri yazdırabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, çizilmeye karşı korumalı disk özelliği sayesinde disk yüzeyi hasar gördüğünde bile verilerinize ulaşarak herhangi bir kayıp yaşamazsınız. Bu özelliklerin yanı sıra daha birçok özellik size bekliyor. Orijinal fiyatı 130 Lira olan yazılımı Tasarruf Haftası’nda 39 Lira’ya satın alabilirsiniz.

150.000’den fazla cihaz ve 400.000’den fazla sürücü desteğine sahip Ashampoo Driver Updater ile sisteminizin en güncel sürücülerine sahip olmasığını sağlayabilirsiniz.

Ashampoo Driver Updater

Yazılımı zamanlayarak otomatik tarama yapmasını da sağlayabilir ve böylece her zaman güncel sürücülere sahip olursunuz. Bunun yanı sıra sürücü güncellemesinden önce yedekleme yaparak herhangi bir sorunda önceki sürüme geri dönebilirsiniz. Orijinal fiyatı 80 Lira olan yazılımı şu anda 40 Lira’ya satın alabilirsiniz. Tek bir lisansı en fazla üç bilgisayarda kullanabileceğinizi belirtelim.

İnternetten film, dizi, müzik veya sesli kitap kaydetme söz konusu olduğunda Audials One 2018 tam size göre. Audials One 2018 ile Amazon Prime, Netflix, Deezer, Spotify, Napster ve Tidal üzerindeki filmleri, dizileri ve müzikleri ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bunların yanı sıra yazılım çok sayıda güzel özelliğe sahip olduğunu belirtelim.

120 Lira’ya satışa sunulan Ashampoo ortağına ait yazılımı 100 Lira’ya satın alabilirsiniz.

Parola yöneticisi uygulaması olan Sticky Password‘ü Windows, MacOS, iOS ve Android işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Parmak izi desteği, otomatik form doldurma, 2 faktörlü doğrulama, bulut ortamına yedekleme, yerel kablosuz ağ üzerinden cihazlarınızda yedekleme ve birçok özelliğe sahip yazılım ile parolalarınıza sizden başkası kimse ulaşamayacak.

Kendi sitesinde 150 $, Ashampoo’nun sitesinde 260 Lira’ya satılan Premium hesabını şu anda 52 Lira’ya satın alabilirsiniz. Bu satın alacağınız hesabın ömür boyu lisansa sahip olacağını belirtelim.

Microsoft Office’e alternatif arıyorsanız Ashampoo Office 2018 tam size göre. Microsoft Office ile tam uyumlu olan yazılımda birbirinden güzel ve kullanışlı özellikler size bekliyor.

Normalde 300 Lira’ya satılan yazılımı şu anda 86 Lira’ya satın alabilirsiniz.

Daha fazla yazılım ve indirimleri için Ashampoo Tasarruf Haftası sayfasına göz atmanızda fayda var. İşinize yarayacak yazılımlar olduğunu düşünüyoruz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz