Ashampoo Home Design 5 ile Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

0
172

Hayalizdeki evin gerçekte nasıl görüneceğini merak ettiniz mi? Ashampoo Home Design 5 ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Ashampoo Home Design 5, kapılardan, pencerelerden, balkonlardan ve otomobil sundurmalarından fotovoltaik elemanlar da dahil olmak üzere sıhhi ve elektrik tesisatlarına kadar her şeyi içerir. Yazılım, ihtiyacınız olan bir obje yazılımda bulunmadığında bile internetten bulacağınız dosyayı içe aktarmanıza olanak veriyor. Hem de çok kolay bir şekilde.

Ashampoo Home Design 5, 3B nesnelerin yüklenmesini, bunların istediğiniz bir şekilde düzenleyebilmenizi ve daha sonra kullanabilmek için kaydedebilmenizi sağlıyor. Yeni ekleyebileceğiniz nesnelerle birlikte hayalinizdeki evi tasarlarken milyonlarca nesne elinizin altında olacak.

Ashampoo Home Design 5 ile evinizi yeniden dekore edin ve hayal kırıklıkları yaşamayın. Mobilyalarınızda ve dekorasyonda yapacağınız değişiklikler ile sanal bir tur yapabilir ve böylece ev dekorunuzun gerçekte nasıl olacağını görebilirsiniz. Mobilyalar ve dekoratif ürünler dışında bitkileri de seçebiliyorsunuz.

Yazılımda yapmanız gereken tek şey tasarım. Açı, uzunluk, alan ve hacim gibi hesaplamaları programın kendisi hallediyor. Aşağıdaki örnekte güneş panelleri yerleşimlerini ve fiyatlarını dahi görebilirsiniz.

Evinize ait kat planlarını ve evinizin 3B halini aynı anda görebilmeniz de mümkün. 

Sadece ev değil farklı binalar tasarlayabilir, insanları dahi yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra binanın rengini de değiştirmek oldukça kolay olduğunu belirtelim.

Windows 10, 8 ve 7 işletim sistemlerinde çalışabilen Ashampoo Home Design 5’e şu anda 54 Lira 60 Kuruş’a sahip olabilirsiniz.

Ashampoo Home Design 5 ürün sayfası: Ürün Sayfası
Ashampoo Home Design 5’i %58 indirimle satın almak için: Satın Al

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz