Ascomp Cleaning Suite ile Sistem Temizliği

0
368

Sisteminiz gittikçe daha yavaş açılıyorsa ve sabit sürücünüz doluysa, Ascomp Cleaning Suite ile sistem temizliğinin tam zamanı!

Sorunsuz sistem ve program akışı için hala ihtiyaç duyulan hangi veriler risksiz bir şekilde silinebilir? Cleaning Suite buna çözüm üretir!

Toplam altı yardımcı modül sisteminizi analiz eder ve derin temizlik işlemlerini etkinleştirir. Örneğin, tüm popüler internet tarayıcılarından geçici dosyaları silebilir, tarayıcı geçmişlerini, önbellekleri ve çerezleri temizleyebilir ve kurulu uygulamaların ve araçların sistem başlangıcında otomatik olarak başlamasını engelleyebilirsiniz.

Ascomp Cleaning Suite

Windows Kayıt Defteri aynı zamanda hedeflenen bir şekilde Cleaning Suite tarafından optimize edilebilir. Windows işletim sistemi, temizleme işleminden sonra bile bilgisayarınızın sorunsuz bir şekilde kullanımı için çok dikkatli bir şekilde çalışır. Bunun da ötesinde Cleaning Suite, Windows Geri Dönüşüm Kutusu için gelişmiş özellikler sunar. Bir geri yükleme merkezi, yazılımın belirli işlemlerini istediğiniz zaman geri alma olanağı sağlar. Ayrıntılı bir şekilde tüm temizlik geçmişi hakkında bilgi verir.

Modüllere hakkında kısa bilgiler verelim.

Startup Cleaner

Windows başlangıcında otomatik olarak çalışan programları devre dışı bırakabilir veya tekrar etkinleştirebilirsiniz.

Uninstaller

Bigisayarınızda kurulu programları kaldırmanızı sağlayan bu modül sayesinde, bilgisayarınızda kaldırsanız bile Windows’un Uygulamalar veya diğer adıyla Program Ekle Kaldır bölümünde gözüken program girdilerini bile silebilirsiniz.

Drive Cleaner

Bu modül ile sürücülerdeki geçici dosyaları, son kullanılan belgeleri, hata raporlarını, günlük dosyaları vb. temizleyebilir, internet tarayıcı geçmişlerini, çerezleri vb. silebilir, Windows Media Player gibi ortam yürütücüsü programların önbelleklerini temizleyebilir, sürücülerdeki çalışmayan kısayolları bulup silebilir, Windows güncellemelerinde kalan önceki kurulum dosyalarını temizleyebilir ve daha birçok işlemi yapabilirsiniz.

Registry Cleaner

Registry Cleaner ile Kayıt Defteri’ndeki sorunlu veya boş ögeleri silebilirsiniz.

Recycler

Windows Geri Dönüşüm Kutusu’nu boşaltmanızı ve davranışını değiştirebilmenizi sağlar.

Ram Cleaner

Ram Cleaner, belleği meşgul eden pano ögelerini temizler, bellekte artık gerekli olmayan verieri Windows disk belleği dosyalarına aktararak belleğin rahatlamasını sağlar.

Türkçe dil desteği de olan Ascomp Cleaning Suite için detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Sayfası: Buradan
Bilgisayarınıza indirmek için: Buradan

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz