Apple iOS 9.3.3 Beta 3 Yayınlandı!

0
624

Apple, bir süredir arayüzünde değişiklikler yaparak kullanıcılara sunduğu iOS’in 9.3.3 sürümünün üçüncü betasını yayınladı. Detayları haberimizde…

Güncellemelere ne kadar takıntılısınız? En güncel yazılımı yüklerseniz her zaman en güvenli ve en optimize sisteme sahip olacağınızı belirtelim. Apple beta sürümleri ile mevcut yazılımını güncelleyerek, farklı özellikler ekleyerek kullanıcıların önerilerini ve hata bildirimlerini bekliyor. iOS 9.3.3’ün 23 Mayıs’tan beri test edildiğini belirtelim. Buna rağmen Apple, geçtiğimiz günlerde iOS 10 Beta 1’i yayınladı. Yüklemek isterseniz bu konumuz size yardımcı olacaktır. iOS 9.3.3, muhtemelen iOS 10 yayınlanmadan önce güvenlik ve hata düzeltme amaçlı olarak yayınlanıp iOS 9.3 serisini tamamlayacak.

Sürüm numarasına bakacak olursak iOS 9.3.3, iOS 9.3.2 yayınlandığından beri keşfedilen sorunlar için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerini kapsıyor. Beta 3’te eski beta sürümlerde olan bazı problemlerin devam ettiğini belirtelim.

Henüz tüm hatalardan kurtulmayan sürüm Apple tarafından geliştirilmeye devam ediliyor. Kullanıcıların da hatalara tepkileri oluyor. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki yeni sürümle çok daha hızlı, stabil hem de hatasız çalışacak gibi gözüküyor. Yakın zamanda tam stabil sürümün çıkması bekleniyor.

iOS 9.3.3 Beta’yı indirdiniz mi? İndirdiyseniz bizimle ve takipçilerimizle deneyimlerinizi paylaşmayı unutmayın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz