Android Wear 2.0 Güncellemesi Geliyor!

0
202

Android Wear 2.0’ın resmi olarak piyasaya sunulmasından bu yana yaklaşık iki ay geçti ancak Wear 1.0 ile piyasaya sunulan saatler henüz güncellenmedi. 2016 yılının ortalarından beri geliştirici ön izlemelerini çalıştıran Huawei Watch ve LG Watch Urbane 2. Sürümü bile bu uzun zamandır beklenen güncellemeyi aldı. Ancak Android Wear 2.0 şimdi Fossil Q Kurucu, Casio Akıllı Dış Mekan İzleme ve Bağlı TAG Heuer’a sunuldu.

Bu haber Google’ın Android Wear yardım forumunda bir topluluk yöneticisi olan Ernest olarak bilinen bir adamdan geliyor. Ona göre saatler OTA’larını almaya çoktan başlamış ve güncelleme 4 Nisan’da sona erecek.

Android Wear 2.0 güncellemeleri hakkında son duyduğumuz Fossil Q Founder saat çizgisini ne zaman alacağına dair karışık cevaplar verdi. Bazı Tweet’ler en geç Mart ayı sonlarında ve bazılarının zaten piyasaya çıktığını söyledi. Açıkçası Mart ayı sonundaki tahmin en doğru sonuçtur. Ayrıca Huawei Watch’un Mart ayından önce güncelleneceğini duymuştuk ancak bu duyuruya dahil edilmedi. Yakında Android Wear 2.0 ile ilgili daha fazla haber duyacağız.

Android Wear 2.0 denediniz mi?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz