Android Nougat’ın Gizli Kedi Oyunu Tüm Cihazlar İçin Yayınlandı

0
605

Artık kendi Android telefonunuzda Android Nougat’ın gizli kedi oyununu oynayabileceksiniz.

Birçok yeni özellikle gelen Android 7.0 Nougat sürümünde tıpkı daha önceki sürümler gibi birde gizli oyun bulunuyor. Daha önce sizinle burada paylaştığımız konuda bu sürümdeki gizli oyunu nasıl etkinleştirip oynayabileceğinizi anlatmıştık. Artık bu oyunu oynamak için cihazınızın Android Nougat sürümüne sahip olmasına gerek yok. Abhinav Jhanwar isimli bir oyun geliştricisi Android Nougat’ta bulunan gizli kedi oyununun bir uyarlamasını Google Play Store’da yayımladı. Açık kaynaklı olarak yayınlanan Neko Collector isimli oyunu hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

neko-collector-screenshots-840x361

Neko Collector’ün oynanışı ise oldukça basit. Oyunu açtığınızda boş bir tabak ile karşılaşacaksınız. Tabağın içine hangi yiyeceği (balık, tavuk, hap veya bit) koymak istediğinizi seçin ve oyunu kapatın. Evet yapacağınız şey tamamen bu. Daha sonra oyunun baş kahramanı kedi yiyeceği yemeye geldiğinde uygulama size bununla ilgili bir bildirim gönderecektir. Ancak şunu da belirtelim; kedinin yemek yemeye gelmesi olukça uzun sürebiliyor.

Neko Collector (Open Source)
Neko Collector (Open Source)

Android Nougat’ın gizli kedi oyununu indirdiniz mi? Peki sizce Android’in bir sonraki sürümünde hangi gizli oyunla karşılaşacağız.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz