Adobe Photoshop Elements 15 Microsoft Store’da Büyük İndirime Girdi

0
176

Birçok alanda kullanılan, özellikle de medya işleriyle uğraşanlar için kullanışlı ve alanında profesyonel olan, 27 yıldan bu yana sürekli geliştirilen Adobe Photoshop’un Adobe Photoshop Elements 15 serisi Microsoft Store’da indirime girdi.

Video ve fotoğraf düzenlemelerinde kullanıcılarına profesyonel hizmetler sunan Adobe Photoshop Elements 15 Microsoft Store’da %40 indirime girdi. İndirim, Microsoft’un sosyal medya hesaplarından duyuruldu.

4 Eylül’e kadar Microsoft Store’da %40 indirimle satılacak olan Photoshop Elements 15, kullanıcılarına; efekt kolajı oluşturma, fotoğrafa filtre ekleme, fotoğrafları boyama gibi özellikler sunarken fotoğraf ve videoların sosyal medyada paylaşımını da kolay hale getirdi. Adobe Photoshop Elements 15’in güncel fiyatı 282,50 TL iken 170 TL’ye düştü. Adobe Photoshop Elements 15 Adobe’nin sitesinde 227,96 TL olarak satışa sunuluyor. Programı indirimli fiyatıyla indirmek için Microsoft Store‘u kullanabilirsiniz.

Photoshop Elements 15, Windows 10 için uyumlu olup, 4 GB hafızaya sahip bilgisayarlarda kullanılabilir ve indirilebilir. Programın tüm sistem gereksinimlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Microsoft Store’da Adobe’nin olduğu gibi diğer şirketlerin de programları bulunuyor. Programların indirim sürecinden haberdar olmak için Microsoft’un Twitter ve Facebook hesaplarını takip edebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz