4K Video Düzenleyebilen İlk Uygulama!

0
486

4K içeriklerin ve ürünlerin yaygınlaşmasıyla geliştiriciler uygulamalarını günümüzün ihtiyaçlarına uyarlamaya başladılar bile. İşte 4K video düzenleyebilen ilk uygulama!

4K Video Düzenlemek Mümkün!

Video düzenleme konusunda ön plana çıkan CyberLink, mobil video düzenleme aracı olan PowerDirector uygulamasına 4K video düzenleme becerisi kazandırdı. Cyberlink tarafından yapılan açıklamaya göre ilk defa bir Android uygulaması 4K içerik düzenleyip oluşturabilmeye başladı. 

Nexus 6P cihazına sahip bir kullanıcı bu uygulamayı denedi ve deneyimini paylaştı. UHD 4K videoyu uygulamaya ekleyen kullanıcı bir uyarı ile karşılaştığını, ancak herhangi bir performans yavaşlaması sorunu yaşamadığını belirtti.  

PowerDirector Uyarı

Açık söylemek gerekirse, her şey beklendiği gibi çalışmış. Videoya bir başlık ve biraz görsel efekt ekledikten sonra uygulama, her şeyi mükemmel şekilde yönettiğini belirtiyor. Ancak oluşturulacak videoyu 4K çözünürlüğünde almak istediğinde bunun için ödeme yapması gerektiğini söylüyor.

PowerDirector Satın Al

4K video oluşturma, ikinci video bindirme, video içi filigranların ve reklamların kaldırılmasına ilişkin uygulama içi satın alımın dışında PowerDirector Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Videolarınızı düzenlerken PowerDirector veya başka bir uygulama kullanıyor musunuz? Bizimle düşüncelerinizi paylaşın!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz