275 TL’ye bir Hybrx Laptop sahibi olun!

0
493

275 TL’ye dizüstü bilgisayar sahibi olmak ister’misiniz üstelik yanında yedek batarya ve şarj aleti ile birlikte.

Eğer siz de 275 TL’ye bir dizüstü bilgisayar sahibi olmak isterseniz elinizi çabuk tutmalısınız çünkü 200 adet’ten sonra fiyat artışı gösterecek. Hybrx laptop şu an satışta olan bir Kickstarter projesi. Peki Kickstarter nedir? diye soracak olursanız; Kickstarter bir proje destek sitesidir. Bu sitede hoşunuza giden projelere destek vererek projenin gelişmesini ve üretime geçmesini sağlayabilirsiniz sizinde destek olduğunuz fiyat karşılığı ise ürün üretime geçtiği zaman ürünün yapımcısı sizlere teşekkür olarak destek olduğunuz üründen veya bazı başka hediyeler yollayabiliyor.

Bu proje ise 69$ dolar’dan başlayan fiyatlar ile sizlere Hybrx Laptop yolluyor ve bu Hybrx Laptop’ta diğer bilgisayarda bulunduğu gibi klavye, touchpad ve ekran çalışır durumda sizlere gönderiliyor. Azpen şirketinin geliştirmiş olduğu Hybrx bilgisayar; 11.6 inch ekran büyüklüğüne sahip, Android RemixOS işletim sisteminin desteği ile bir laptop olarak geliyor. Tahmin edebileceğiniz gibi Android işletim sistemine sahip olduğu için işlemci olarak Exynos veya Snapdragon kullandığını düşünebilirsiniz. Ancak şirket bunları tercih etmiyor. Onun yerine quad-core AllWinner A64 işlemci kullanmayı planlıyor, bu işletim sistemi ise pek performanslı değil ama normal günlük işlerde, film, video izlemede ve basit oyunlar oynamada gayet başarılı bir bilgisayar. Bu laptopun özellikleri 1GB RAM ve 16GB depolama alanı ile gelecek. diğer modelinde ise 2GB RAM ve 32GB depolama alanı sunacak fakat bunun için 20 dolar (yaklaşık 58 TL) gibi bir fark ödemeniz gerekiyor. Elinizi çabuk tutun çünkü ürünün tükenmesine az kaldı diyebiliriz.

Hybrx laptop

laptop yan

Eğer sizler de bir Hybrx satın almak isterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz.

Laptopun daha üstün modelleri bulunmaktadır tabi ki onlar için de fiyat farkı ödemeniz gerekecektir. Türkiye’ye kargoları bulunmaktadır.

Ürün hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sizce alınmaya değer mi?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz