Vodafone’dan Esnek Tarifelilere 2 GB İnternet Hediye!

0
2688

 

Vodafone, FreeZone Esnek Tarife kullanan müşterilerine 1 GB yerine 2 GB internet hediye ediyor! Sahip olacağınız 2 GB internet paketinin sadece 3 gün geçerli olacağını belirtelim.

Vodafone FreeZone Esnek Tarifesini kullanıyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak 2 GB internet paketi hediyenizi alabilirsiniz.

Öncelikle kampanya mesajını ve hediye paketimizi aldıktan sonraki mesajları gösterelim.Esnek Tarife 2 GB Hediye Mesajı

Vodafone Yanımda hesabınıza giriş yapın ve sol taraftaki menüden “Ek Paket Al” -> “İnternet Paketleri” yolunu izleyin.

*Numaramı gizleyeyim de cihazıyla ilgili sorun yaşayanlar mesaj atmasın. Teknolojiyi kapsayan her türlü sorunuz için Soru Cevap bölümümüzü kullanabilirsiniz. Mesajımızı da verdikten sonra devam edelim.

Vodafone Yanımda 2 GB Hediye - 1Karşınıza gelen ekrandan “1GB Hediye İnternet” seçeneğinin üzerine dokunun ve açılacak küçük pencereden “SATIN AL” seçeneğine dokunun.

Gördüğünüz gibi “ÜCRETSİZ”. Eee 2 GB dediniz, neden 1 GB? sorusunu duyar gibiyiz. Öncelikle sakin olun. 1 GB yazsa da size 2 GB internet paketi hediye edecek. Ayrıca 3 gün boyunca kullanabileceğinizi belirtelim.

Vodafone Yanımda 2 GB Hediye - 2

Hediye 2 GB internet paketinizi aldınız mı? Size bu paketler yetiyor mu? Yoksa ek internet paketleri de satın alıyor musunuz? Bizimle düşüncelerinizi paylaşın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz