Vodafone’dan 2 GB İnternet Hediye!

0
2007

Vodafone, sim kartını değiştiren müşterilerine 2 GB internet hediye ediyor!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda 4.5G teknolojisi ile buluştuk. Farklı mobil operatörler çeşitli kampanyalar yapmaya başladı bile. Vodafone ise eski sim kartlarını değiştiren müşterilerine 2 GB internet kampanyası ile bir kez daha karşımıza çıktı.

Yıllardır 4.5G teknolojisini destekleyen sm kartlara sahip Vodafone, “çok uzun yıllar” boyunca kendi operatörünü kullanan müşterilerinin 4.5G teknolojisi için sim kartlarını ücretsiz olarak değiştiriyor ve bununla beraber 2 GB internet de hediye ediyor. Peki sim kartınızın 4.5G teknolojisini destekleyip desteklemediğini nasıl anlayacaksınız?

Sim kartınızın 4.5G teknolojisini destekleyip desteklemediğini öğrenmek için “4.5G” yazıp 4545’e göndermeniz yeterli. Gelecek olan mesajda hem telefonunuzun hem de sim kartınızın 4.5G teknolojisini destekleyip desteklemediği hakkında bilgi yer alacaktır. Eğer sim kartınız 4.5G teknolojisini desteklemiyorsa bir Vodafone Cep Merkezi’ne gidip sim kartınızı ücretsiz olarak değiştirmeniz gerekmektedir. Hem ücretsiz olarak 4.5G teknolojisine sahip sim karta sahip olun hem de 2 GB internete.

Tabi ki bu kampanyanın bazı şartları var. Bugün akıllı telefon satın alıp yarın Vodafone Cep Merkezi’ne giderseniz hem ücretsiz sim kart değiştirme hem de 2 GB internet kampanyasından yararlanamazsınız. Son 1 ay içerisinde kullandığınız cihaz bilgisi kontrol edilecek ve akıllı telefon ise sim kartınız ücretsiz olarak değiştirilecek ve 2 GB internet hediye edilecektir. Sim kartınız ücretli olarak değiştirilse bile 2 GB internetiniz 4.5G uyumlu yeni sim kartınıza tanımlanacaktır.

Bu kampanya hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz