Türkcell, 4.5G’ye geçtiğimiz şu günlerde internet kampanyalarına ağırlık vermeye başladı. Sizlerle daha önceki 4.5G kampanyasını burada paylaşmıştık. Turkcell Hesabım uygulamasını daha önce kullanmadıysanız 1 GB hediye internete sahip olabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tarife ve kullanımlarınızı yönetebileceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasını Google Play Store veya App Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde telefon numaranız ve Turkcell şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor. Giriş işlemini de tamamladıktan sonra Turkcell hattınıza 1GB internet paketini hediye ediyor. Daha sonrasında ise uygulamayı silmenizde herhangi bir sakınca yok. Belki de silmezsiniz seçim sizin 🙂

turkcell-hesabim-uygulamasi

Ancak burada dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. Turkcell internet paketini uygulamaya giriş yapar yapmaz göndermiyor. Giriş yaptıktan bir sonraki gün cep telefonunuza gelen mesajı onaylamanız gerekiyor. Eğer gelen mesajı onaylazsanız 1GB hediye internet paketinden yararlanamazsınız. Diğer bir önemli nokta ise Turkcell Hesabım uygulamasını 18 Mart 2016 tarihinden daha önce kullanmamış olmanız gerekiyor. Bu tarihten sonra indirdiyseniz yine aynı fırsattan yararlanabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı indirdikten sonra giriş yapma adımında mobil internet erişimi ile giriş yalmayı unutmayın. Wifi bağlantısı ile giriş yaptığınızda kapmanyaya katılımınız geçersiz sayılıyor.

Kampanyaya katılım şartı olarak herhangi bir kriter belirlenmemiş. Yani tüm paket ve tarifeler için geçerli. Tukcell Hesabım ile 1 GB internet paketi hediye kampanyası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Turkcell’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Son olarak bu kampanyanın 30.06.2016 tarihine kadar geçerli olduğunu da belirtelim.

Türkcell Hesabım uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Turkcell’in hediye 1GB internet kampanyasından yararlandınız mı?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz