Türk Telekom’dan Sahur Kampanyası!

0
430

Sahur zamanı boyunca kullanabileceğiniz 10 GB internet ister miydiniz? Cevabınız evet ise Türk Telekom’un bu kampanyası size göre!

Kampanyaya katılabilmek için “SAHUR” yazıp 5555’e göndermeniz yeterli. Faturasız ve faturalı hat kullanıcıları kampanyadan yararlanabilirler.

Faturasız hat kullanıcıları, Ramazan sonuna kadar tek seferde 25 TL ve üzeri yüklemeye, sahurda geçerli 10 GB cepten internet kazanabilirsiniz. Ayrıca kampanyaya katılmadan son 48 saat veya kampanyaya katıldıktan sonra yükleme yapmanız yeterli.

Hediye internetinizi 24 Haziran 2017 tarihine kadar 02:00 – 06:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Faturalı hat kullanıcıları kampanyayı iptal ettikleri takdirde kazanmış oldukları hediye internet haklarını iptal edilecektir. Faturasız hat kullanıcıları ise kampanya kaydını iptal ettikleri takdirde kazanmış oldukları hediye internet haklarını kullanmaya devam edebilirler. Kampanyayı iptal etmek isterseniz IPTAL SAHUR yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Kampanyadan Faturasız Ofis, ​Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrollü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.

Türk Telekom’un sahur kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Kampanyaya katıldınız mı?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz