Ramazan’a Özel Yükle Harca Kazan Kampanyası

0
286

Vodafone, faturasız hat kullanıcıları için Ramazan’a özel yükle harca kazan kampanyası sayesinde her yöne 2000 dakika veya 3 GB internet sunuyor!

Faturasız hat kullanıcıları TL yüklemelerine her yöne 2000 dakika veya 3 GB internet, harcamalarına her yöne 500 dakika veya 1 GB internet, ayrıca yüklemelerini Vodafone Yanımda uygulamasından yapanlar ise 3 GB internet ve 25 TL değerinde A101 hediye çeki kazanma fırsatı yakalayacak! Kampanya dönemi 25 Mayıs – 30 Haziran 2017 aralığıdır.

Faturasız hat kullanıcıları “BEREKET” yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek veya Vodafone Yanımda uygulamasından BANANEVAR sekmesine girerek kampanyaya katılabilirler!

Ayrıca TL yükleme işlemlerini Online Self Servis veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapan aboneler 1 GB internet paketi hediyesi kazanacak.

Kazandığınız hediyelerden kalan miktarı “OZET” yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek sorgulayabilirsiniz.

A101 hediye çeki kazandığınız takdirde size şifre iletilecektir. Bu şifreyi 31 Ağustos 2018 tarihine kadar A101 şubelerinde kullanmanız gerekmektedir. İlgili tarihe kadar kullanılmayan şifreler geçersiz olacaktır.

Kampanyanın diğer detaylarını öğrenmek için bu bağlantıya gidebilirsiniz. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmakta olduğunuz işletim sistemine uygun olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda
Vodafone Yanımda
Developer: Vodafone Holding
Price: Free
‎Vodafone Yanımda
‎Vodafone Yanımda
Developer: Vodafone Holding
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz