Mobil Operatörlerin Ramazan ve Sahur Kampanyaları

0
11163

Ramazan ayı başlamasıyla GSM operatörlerinin ücretsiz sahur İnternet paketlerini kullanıcılarına sunmaya başladı. Çeşitli GSM operatörleri 02.00 – 06.00 arası sahur için geçerli ücretsiz internet hizmeti sunuyorlar. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom için ücretsiz sahur internet paketlerini sizler için bir araya getirdik.

Türk Telekom

turk-telekom

2016 yılı Ramazan ayı bedava internet kampanyasından ilk haber Türk Telekom’dan geldi. Türk Telekom mobil müşterilerine Ramazan ayı boyunca sahurda (02:00-06:00 saatleri arası) bedava 10 GB internet kullanımının yanında şebeke içi 1000 dakika bedava görüşme veriyor.(Pttcel’de oluyor fakat Bimcell’de ise bu paket gerçekleşmiyor.)

Türk Telekom mobil hat kullanıcısı iseniz kampanyadan hemen yararlanmak için SAHUR yazıp 5555’e gönderiniz. Cep telefonunuza aşağıdaki mesaj geldikten sonra belirtilen tarihe kadar 02:00 – 06:00 arası bedava internet ve Türk Telekom’lularla görüşme hakkı elde etmiş olacaksınız. Kalan internet kullanım hakkınızı öğrenmek için INTERNET yazip 5555’e mesaj atabilirsiniz.

Faturalı hatlar için hemen tanımlanıp, Faturasız hatlarda ise son 48 saat içinde 25 TL ve üzeri yüklemelerde aktif oluyor.

 

Turkcell

123

Turkcell için, ücretsiz sahur internet paketini sizlerle paylaşacağız. Turkcell her yıl olduğu bu yıl da Ramazan için ücretsiz sahur paketlerini kullanıcılarına sunuyor. 02.00 ile 06.00 arası yurt içi kullanımlarda etkili olacak internet paketini faturalı-faturasız tüm kullanıcılar ücretsiz olarak kullanabilecek.

Turkcell için ücretsiz sahur internet paketini yapmak için SAHUR yazıp 2222‘ye gönderebilirsiniz. 2 GB geçerli bu internet paketi 29 gün sürecektir.

Vodafone

Vodafone_hi_2

Vodafone’un ücretsiz sahur internet paketi bulunmuyor. Ancak harcadıkça kazan paketine üye olup hem harcayıp hem kazanan kampanyaya ücretsiz katılabilirsiniz. Sadece internet değil, dakika ve SMS’te kazanabildiğiniz bu kampanyayı KAZAN yazıp 4455‘e gönderebilirsiniz. Ancak ücretsiz internet, dakika veya SMS kazanamayabilirsiniz. Daha çok ücretli paketlerin reklam mesajını alabilirsiniz.

 

ÖNEMLİ NOT: BU İNTERNET PAKETLERİ ÜCRETSİZ OLUP, HERHANGİ BİR ŞEKİLDE FATURAYA YANSIMA VEYA TL’NİZDEN EKSİLME GİBİ OLAYLA SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

 

 

 

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz