BİP’ten Mesajlaşanlar İnternet Kazanıyor!

2
408

Ülkemizin en iyi operatörlerinden biri olan Turkcell, kendi mesajlaşma uygulaması olan BİP’i daha iyi tanıtmak adına Ramazan boyunca geçerli bir kampanya başlattı.

Her yıl ramazan ayında bir çok operatör zaten çeşitli kampanyalar yapıyordu. Hatta iftardan sahura kadar ücretsiz internet veren operatörler dahi olmuştu. Turkcell’in bu kampanyası da bunlara benziyor diyebiliriz.

10 GB internet hediyesine kadar çıkan kampanyanın detayları şu şekilde:

Öncelikle kampanyadan yararlanmak için Turkcell’li olmanız gerekiyor. Daha sonra BİP uygulamasını telefonunuza indirerek mesajlaşmaya başlıyorsunuz. BİP uygulaması üzerinden konuştuğunuz kişi sayısına göre daha iyi kampanyalara katılabiliyorsunuz.

Örnek olarak uygulama üzerinden 10 kişi ile mesajlaşırsanız bir ay boyunca geçerli ancak sadece haftasonları kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet kazanıyorsunuz. Ancak 15 kişiyle konuşursanız Turkcell 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet veriyor. 1 hafta boyunca istediğiniz anda kullanabileceğiniz internetiniz olmuş oluyor.

Tekrardan hatırlatalım ki bu kampanyalar 2017 Ramazan ayına özeldir. Uygulama cihazınızda yüklü değilse kullandığınız işletim sistemine uygun olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

Siz Turkcell’in BİP için yapmış olduğu bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

2 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz