Paylaştığımız Yazılardan Anında Haberdar Olun!

0
785

Sitemizde paylaştığımız yazılardan anında haberdar olmak istiyor musunuz? O zaman sizin için bir haberimiz var.

Bilgisayarınızda internet tarayıcısı olarak Google Chrome ve Mozilla Firefox, Android cihazınızda internet tarayıcısı olarak Chrome Tarayıcı – Google kullanıyorsanız paylaştığımız yazılardan anında haberdar olabilirsiniz.

Bilgisayarınız (Windows, Mac OS X ve Linux) üzerinde çalışan Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcınızda sitemizi ziyaret ettiğinizde, aşağıdaki ekran görüntüsünün sol üst bölümündeki gibi sitemiz sizden bildirim izni isteyecektir. “İzin ver” butonunu tıklayarak bundan sonraki yazılarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.

Tarayıcı Bildirim İzni

Android işletim sistemine sahip cihazınızdaki Chrome Tarayıcı – Google uygulamasında sitemizi ziyaret ettiğinizde aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi sitemiz sizden bildirim izni isteyecektir. “İzin ver” butonunu tıklayarak bundan sonraki yazılarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.

Android Tarayıcı Bildirim İzni

iOS kullanıcıları, yazılarımızla ilgili bildirim almak için PushBullet uygulamasını kullanarak kanalımıza abone olabilirler. Detaylı bilgi için Pushbullet Kanallarındayız! yazımızı okuyabilirsiniz.

Diğer platformlarda ve tarayıcılarda da paylaştığımız yazılarla ilgili bildirim alabilmeniz için çalışmalarımız devam etmektedir.

 

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz