Turk Telekom’da 4.5G’ye Geçenlere 1GB Hediye!

0
2166

Ülkemizde 4.5G LTE teknolojisinin kullanılmaya başlamasıyla birlikte GSM operatörleri kampanyalarına ağırlık vermeye başladılar. Mevcut paketler dışında kullanıcıları 4.5G teknolojisine teşvik etmek amacıyla Turk Telekom hattını 4.5G uyumlu bir sim kart ile değiştiren müşterilerine 30 gün boyunca geçerli olan 1GB internet paketini hediye ediyor.

Peki bu kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yaralanabilmek için mobil hattınızın 4.5G ile uyumlu olması gerekiyor. Eğer hattınız 4.5G ile uyumlu değilse en yakın Turk Telekom servisine başvurarak hattınızı 4.5G uyumlu bir sim kart ile ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Ardından 4.5G’yi telefonunuzda aktif etmek için bu adrese giderek başvuruda bulunmanız ya da cep telefonunuzan 4.5G yazıp 5555 e bir mesaj göndermeniz yeterli.

TT 4.5G

Hattınızı 4.5G ile uyumlu hale getirdikten sonra Turk Telekom’un 30 gün boyunca geçerli olan 1GB kampanyasından yararlanmak için 4.5G SIM yazıp 5555 e mesaj gönderebilirsiniz.

TT 4.5G hazir

Gelen onay mesajının ardından hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Turk Telekom resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

4.5G ile ilgili diğer yazılarımız:

Tüm cihazlar ve operatörler için hazırladığımız 4.5G aktifleştirme ve kullanım rehberimiz (Cihaz ayarları, 4.5G aboneliği nasıl yapılır gibi konuları özetledik):

5 adımda 4.5G’yi Kullanın

1 Nisan 2016 tarihinde yaptığımız 4.5G hız testleri:

İşte Türkiye’nin İlk 4.5G Hız Testi Sonuçları

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz