Standard Profil Dünyanın Dört Bir Yanında

0
136

Dünya otomotiv endüstrisi için 1977 yılından bu yana sızdırmazlık profili üreten Standard Profil Grubu, bugün bir dünya şirketi olarak Dünya devi otomobil markalarına hizmet vermektedir.

7 farklı ülkede toplam 11 fabrikası ve 3 Ar-Ge Merkezi ile operasyonlarını yürütürken, Avrupa ve Amerika’daki temsilcilik ofisleri ile müşterilerinin yanında bulunmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet göstermektedir.

Standard Profil Grubu, Türkiye’de Düzce ve Manisa fabrikalarının yanı sıra, Bulgaristan, Çin, Güney Afrika, İspanya, Fas ve Meksika’daki fabrikalarında da müşterilerine özel ürünler ve çözümler sunmaktadır.

Otomotiv Sızdırmazlığında Müşteriye Özel Çözümler mottosuyla hareket eden Standard Profil tecrübesi, sürekli geliştirdiği teknolojisi ve tüm süreçleri bünyesinde barındıran tesisleri ile ilk tasarımdan araç üzerindeki montajına kadar müşteriye ve projeye özel çözümler sunmaktadır.

Standard Profil ürünleri, prestij araçlarından ticari araçlara kadar tüm otomotiv segmentlerinde kullanmaktadır. Güvenlik, konfor, estetik, tasarım, performans ve enerji tasarrufu gibi birçok fayda sunan Standard Profil ürünleri, son tüketicinin sürüş keyfi için en önemli unsurlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Gerçekleştirdiği geniş ihracat hacmi ile sürekli olarak büyüyen Standard Profil, dünya otomotiv endüstrisi nerede ise orada yer alarak Audi, Toyota, FIAT, Ford, BMW, Volkswagen, Daimler, General Motors ve Chrsyler Automobiles’in de aralarında yer aldığı otomotiv sektörünün dünya liderlerinin tedarikçisi konumundadır.

Standard Profil başarının kanıtı olarak aldığı ödüller neticesinde sürekli kendini geliştirmektedir.

Yetiştirdiği alanında uzman kadrosu ile yenilikçi, hızlı ve müşterilerine özel çözümler sunabilen Standard Profil markası günümüz inovasyonunu takip ederek ürünlerini tasarlamaktadır. Standard Profil, 5 kıtaya yayılmış büyük ve çok uluslu bir aile olarak dünyanın dört bir yanında bilinirliğini her geçen gün arttırarak otomotiv sızdırmazlık profilleri pazarında bir numara olmayı hedeflemektedir.

Üstün Hizmet Kalitesi

Standard Profil sahip olduğu üstün hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı ile her geçen gün ürünlerini üst düzeye çıkarmaktadır. Faaliyet alanın temellerini oluşturan Düzce ve Manisa fabrikaları ile birçok markaya hizmet vermekte ve teknolojiye uygun ekipmanları ile sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

2014 yılında daha büyük bir alana taşınan LangFang SP Çin fabrikasında finisyon operasyonlarının yanı sıra, TPE&EPDM ko-ekstüzyon ve PP&TPE hatları bulunmaktadır. Fabrika, Standard Profil’in Çin’de yer alan müşterilerine hizmet vermektedir. Standard Profil Grubu’nun Kuzey Amerika’daki ilk yatırımı olan Meksika fabrikası Guanajuato, Grubun Amerika kıtasındaki iş hacminin büyümesiyle daha da gelişmesi hedeflenmektedir.

En Kaliteli Ürünler

Standard Profil Manisa Fabrikası ile Ege Bölgesi’nin en büyük fabrikalarından biri olma hedefini sürdürmektedir. Manisa Fabrikası Standard Profil Grubu’nun Türkiye’de üretim yaptığı ikinci büyük lokasyondur. Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikalarında, üstün teknoloji finisyon operasyonlarının yanı sıra, TPV ve EPDM ekstrüzyon hatları bulunmaktadır. Ayrıca Manisa fabrikaları, lokal projelere hizmet veren Mühendislik, Tasarım ve Ar-Ge ekiplerine sahiptir.

Standard Profil fiziksel ve sosyal çevreye saygı duymak ve endüstride ve toplumda çevresel iyileştirmeye öncülük etme politikasıyla 40 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürmektedir. Tasarımdan kalıplamaya kadar özen ve titizlik ile çalışmalarını sürdüren marka, birinci sınıf hamurlardan yapılan profilleri ile fark yaratmaktadır. Ayrıca finisyondan, ekstrüzyona kadar her işlem uzman kadro tarafından incelenerek yapılan profil tasarımları, ISO 9001 kalite sertifikası ile müşterilerine verdiği değeri belgelemektedir.

Standard Profil Grubu vizyonu doğrultusunda tüm dünyada sızdırmazlık profili alanında trendleri belirleyen ve sektöre yön veren bir marka olmayı hedeflemektedir. Bu anlamda da sektörün getirdikleri ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda gelecek yatırımlarını planlamaktadır. Dünyanın dört bir yanına kaliteli ve uzun ömürlü ürün sunan Standard Profil, her projede en iyi tasarımı gerçekleştirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Reklamdır.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz