PIXResizer ile fotoğraflarınızı ölçeklendirin!

0
388

PIXresizer

Fotoğraflarınızı boyutlandırdığınızda kalitesi mi düşüyor? O zaman bu program tam size göre.
Bir sosyal medya hesabınıza fotoğraf yüklerken fotoğraf boyutu çok büyük diye bir uyarı almışsınızdır mutlaka. Ardından fotoğraf boyutunuzu artırdığınızda fotoğrafın kalitesi epey düşer. İşte PIXresizer ile o sorun tamamen ortadan kalkıyor diyebilirim.

Uygulamanın ismi PIXresizer ve dediğim gibi fotoğrafları ölçeklendirmeye vs. yarıyor. Üstelik bunların hepsini çok kısa bir sürede tamamlıyor. Ayrıca birçok resim formatını da destekliyor ve bedava.

Üstteki fotoğrafta da gördüğünüz üzere ”Load Picture” yazan yerden hangi resmimizi ölçeklendirmek istiyorsak yüklüyoruz. Hemen ardından fotoğrafta da gördüğünüz üzere ” Büyütme için yeni değerleri el ile girin ” yazan yerden fotoğrafımızın ölçeklerini ayarlıyoruz. Altından eğer fotoğrafımızın formatını değiştirmek istersek istediğimiz formata tıklayıp fotoğrafın formatını da değiştirebiliriz.

Fotoğrafımız renkli bir fotoğraf ise ”Siyah-Beyaz’a dönüştür” yazan yerden fotoğrafımızı siyah beyaz bir fotoğrafa dönüştürebiliriz.

Ve tüm işimiz bittikten sonra ”Save Picture” butonuna tıklayıp fotoğrafımızı kaydedebiliriz.

Sizin de gördüğünüz üzere bu programın kullanımı çok kolay. Siz de bundan sonra tüm fotoğraflarınızı kısa bir sürede ölçeklendirip sosyal ağ hesaplarınıza yükleyebilirsiniz.

Ne dersiniz PIXresizer’i kullanmayı düşünüyor musunuz?

Programı bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz