Kablosuz Ağınıza Girenleri Görün!

0
894

Başlıksız-1

İnternetiniz mi yavaş? Belki gizlice internete girenler olmasın? Bugün sizlere kablosuz ağınıza girenleri göstermeyi ve programını sunacağız.

İnternetiniz yavaş olabilir. Belki birine verdiğiniz şifreyi paylaşmış olabilir. Ve bu yüzden internetiniz yavaşlamış olabilir. Tam bu anda Wirelless Network Watcher yardımımıza koşuyor.

Wireless Network Watcher kablosuz ağınıza bağlı olan araçları ve bilgisayarları anlık olarak tarayan küçük boyutlu ve ücretsiz bir uygulamadır.

kablosuz ağ

Program kablosuz ağınıza bağlantı kurmuş her bilgisayar ve aygıt için: IP adresi, MAC adresi, ağ adaptörünü üreten şirketi ve opsiyonel olarak bilgisayar adı gibi bilgileri göstermektedir.

Ayrıca ağınıza bağlı aygıtların listesini html/xml/csv/text formatında dışarıya aktarabilir veya tabloyu kopyalarayak daha sonra bir excel tablosuna yapıştırabilirsiniz.

NOT: Eğer cihazı ağınıza girmesini engellemek, yasaklamak istiyorsanız modem ayarlarınızdan kablosuz ağ seçeneğini seçerek kara listeye ekleyebilirsiniz. Tabi bu kullandığınız modemin marka ve modeline göre değişiklik gösterebilir.

Bu bağlantıdan indirebileceğiniz .zip dosyası içerisinden programı direkt çalıştırabilir veya buradan indirebileceğiniz setup.exe dosyası ile programı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Uygulamayı beğendiniz mi? Bize fikirlerinizi paylaşın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz